בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
זוג מנצח  
דנית ואליאב: "כבר שלוש שנים אנחנו מוכיחים למדינה שאנחנו 'זוג מנצח'" 

דנית ואליאב: "כבר שלוש שנים אנחנו מוכיחים למדינה שאנחנו 'זוג מנצח'"

 
זוג מנצח  |
 

מה היה הרגע הכי קשה בתוכנית, מה היה הכי מרגש, איך מתמודדים עם הטוקבקים וגם: האם אליאב כבר הסכים לקרוא לילד הראשון אלייז'ה??? דנית ואליאב בראיון מיוחד, שניה לפני גמר "זוג מנצח VIP"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביום חמישי הקרוב ייערך גמר התכנית "זוג מנצח VIP", לקראת הגמר ערכנו ריאיון עם אחד מהזוגות הפיינסלסטים הבולטים ביותר בתכנית, דנית גרינברג ואליאב אוזן. דנית ואליאב, פיתחו מערכת יחסים זוגית מעורערת (בלשון המעטה) בתוכנית 'האח הגדול', מה שגרם לכניסה שלהם לתכנית 'זוג מנצח', לסקרן את הצופים שהכירו אותם על המסך כזוג עם הרבה עליות וירידות ועכשיו יצפו בהם כזוג נשוי באושר.

 

בסופו של דבר ב'זוג מנצח', הם הצליחו להעפיל על זוגות ותיקים, הגיעו לשלישיית הפיינליסטים והוכיחו לסקפטים שביננו, כי יש להם זוגיות מנצחת ואמיתית. תפסנו אותם לשיחה צפופה על סיכום העונה, למה הם אלה שצריכים לזכות והאם לילד שלהם אכן יקראו בסוף אלייז'ה.

 

מה התוכנית עשתה לכם לזוגיות?


דנית: "התכנית חיזקה לנו את הזוגיות. למדנו להכיר אחד את השנייה במצבים קיצוניים שלא הכרנו בחוץ, למדנו יותר להעריך. זה לא היה קורה אם לא היינו נכנסים לתכנית וזה היה הכי כיף בעולם".


אליאב: "בעיקר חוסר שינה ממתח. היא חיזקה לנו כל מיני דברים שידענו לפני אבל לא הייתה לנו הזדמנות לראות אותם במצבי קיצון שכאלה. כל אחד באינדיבידואל שלו, הבין דברים על עצמו דברים ועל בן הזוג, זה היה בית ספר".

 

 
תאטרון הבובות של דנית ואליאב
 תאטרון הבובות של דנית ואליאב   צילום: צילום מסך - 
 

מה היה הרגע הכי משמעותי עבורכם בתוכנית?


דנית: "הרגע הכי משמעותי הוא כל החוויה שלנו שם. ההכרות המעמיקה שקיבלנו במתנה אחד מהשנייה. כל החוויה היא רגע משמעותי, כל משימה שניצחנו הפסדנו אלו הם הדברים המשמעותיים, כל אוסף החוויות שם יחד".


אליאב: "הרגע המשמעותי קרה במשימה ששודרה בפרק האחרון, בו דנית הייתה אמורה להחזיק שליש ממשקל גופה כשאני יושב בתוך שק. כשהגענו לתכנית הגענו במצב שאמרנו באנו לעשות פה מצחיק וזה השתנה ב-180 מעלות. ואכן, במשימה הזו עלינו על כולם, הגענו פתאום למקום הראשון וכולם היו בשוק מוחלט. היום אנחנו אלה שמסתובבים כזוג עם הסכום הכי גבוה בבית".

 

מה היה הרגע הכי קשה בתוכנית?

 

אליאב: "הרגע הכי קשה היה במשימת הסומו כשהיינו צריכים ללכת על מוט וגם תחרות הורדות ידיים. דנית הבינה שזה לא כוחות ואנחנו הולכים להפסיד. באותה משימה היינו כבר אחרי רצף של הפסדים ממשימות קודמות, דנית רצתה לעזוב את התכנית, אני כיבדתי את אשתי ברגע שהיא נשברה, כי יש גבול לכל תכנית ריאלטי וצריך לדעת מתי לעזוב, בעיקר כשזה מתחיל להעיק או פוגע במצב הנפשי. במשימה הזו היינו אמורים לעזוב את התכנית, כבר קבענו פגישה, אבל נשארנו בזכות צוות ההפקה שאמרו לנו בואו תנשמו קצת, יהיה בסדר. אז שוב תודה להפקה של התכנית, כי לא הייתי סולח לעצמי ולנו אם היינו עוזבים".

 

 
כמעט עזבו
 כמעט עזבו   צילום: צילום מסך - 
 
 

איך הטוקבקים?


אליאב: "דנית תענה. אני לא קורא אותם".
דנית: "כמובן כמו בכל דבר יש טוקבקים שמפרגנים יש כאלה שפחות. מן הסתם, בחוץ אנחנו מקבלים רק אהבה. אלה שלא אוהבים נשארים מאחורי המקלדת. אנחנו שלוש שנים בעולם הזה, שלוש שנים בכותרות, שלוש שנים מייצרים טוקבקים אז אנחנו לא מתייחסים לדברים שעושים לנו רע, ממשיכים בדרך שלנו עם האמת שלנו ואני חושבת שזה מה שמוביל אותנו להיות זוג מנצח".

 

האם שמרתם על קשר עם שאר הזוגות?


דנית: "כן האמת שאנחנו די בקשר עם כולם"
אליאב: "אני דודו וגליל ממש בקשר, אפשר אפילו לקרוא לזה קשר על בסיס יומיומי. זה חברים לחיים בלי קשר לתכנית. לי ולאבי יש את המנהג הקבוע שלנו בשישי של הודעת אסאמאס "שבת שלום ואוהב אותך המון" וכמובן ביקור במסעדה בכל הזדמנות שאנחנו בירושלים. עם אביבה המתוקה אני פחות בקשר, את ג'ובאני ומאיה פוגשים באירועים".

 

עם מי היה לכם הכי קשה להסתדר?


אליאב: "אני חושב שהיה קל לראות את זה. זה לא היה רק לנו, זה היה קשה לכולם לראות מערכת שהיא לא יציבה וזה פשוט מקרין על כולם בדרך זו או אחרת. אם זה 'לרדת' על אשתי או עליי, אם זה להקניט את אבי ועוד. אני כמובן מדבר על ערן. מבחינתי ברגע שהוא דיבר על אישתי וגרם לה לבכות הוא מחוק, וכך זה היה עד סוף התכנית. חוץ ממנו הבית היה מלא באהבה".

 

 
"ערן גרם לאשתי לבכות ועל זה הוא מחוק"
 "ערן גרם לאשתי לבכות ועל זה הוא מחוק"   צילום: צילום מסך 
 

ב"אח הגדול" התדמית של אליאב לא יצאה כל כך מוצלחת, נכנסתם ל"זוג מנצח" כדי לשפר אותה?


דנית: "אני רציתי שאנשים יכירו את אליאב האמיתי, זה שאני חיה איתו, זה שהתחתנתי איתו, אליאב שדואג לי, את בעלי בעצם. זה משהו שלא יצא בטלוויזיה כי אנשים הכירו אותו לפני שנהיינו זוג".
אליאב: "אני בכלל לא הסכמתי ללכת לתכנית בהתחלה, זה רק בזכות השכנועים שלה הסכמתי. אם בנאדם היה רוצה לתקן את התדמית, הוא רק היה מחכה לטלפון של אחד המלהקים מאחד הערוצים או התכניות".


דנית אנחנו חייבים לדעת - האם אליאב שינה את דעתו לגבי לקרוא לילד אלייז'ה?


דנית: "אני אוהבת שמות בין-לאומיים ושמות מיוחדים עם זאת, לא נראה לי שיקראו לילד שלנו אלייז'ה כי אליאב פחות מתחבר אבל הלוואי".
אליאב: "יש לנו עדיין ויכוחים בבית על זה, אני מאמין שנפתור את זה ביננו. אנחנו נודיע לכם מה יהיה השם בסוף אבל, מבטיחים".

 

אליאב, בתכנית אמרת שדנית לא מוכנה להיות אמא. היא השתנתה מאז, היא מוכנה כעת?


אליאב: "דנית נולדה להיות אמא, אני פשוט מודה שאני עדיין קנאי לזה שהיא צריכה לטפל בי לפני שאני מכניס עוד מישהו למשוואה. דנית מגיל 12 יכולה להיות אמא, עם כמה שאומרים שהיא מפונקת ובוכה, יש את דנית שבבית ויש את דנית שבזוגיות, שזה משהו אחר".

 

 

 
"דנית מוכנה כבר מגיל 12 להיות אמא"
 "דנית מוכנה כבר מגיל 12 להיות אמא"   צילום: אינסטגרם 
 

לסיכום, למה דווקא אתם צריכים לזכות?


דנית: "אני חושבת שאנחנו צריכים לזכות כי עברנו בתכנית את הדרך הכי מטלטלת ותמיד כשהיינו למטה, הצלחנו שוב לטפס לפסגה. זה משהו שלא האמנו שיקרה ואף אחד לא האמין שזה יקרה. אני חושבת שמבחינת זוגיות, הזוגיות שלנו מדהימה, אנחנו תומכים אחד בשנייה, מכילים אחד את השנייה, המשימות שלנו נעשו בהרבה שיתוף פעולה, הבנה וכיף. לא שכחנו להכניס את הכיף והצחוקים ולא לקחנו הכל ברצינות רבה מידי. אנחנו גם זוג צעיר שרוצה להתקדם בחיים וזה יכול לתת לנו פוש קדימה לחיים המשותפים שלנו ולעתיד שלנו".

אליאב: "בגדול אנחנו הזוג הכי צעיר שם. זוג אחד כבר התקדם כמה צעדים קדימה וכבר ביסס את החיים שלו וכך גם השני. אנחנו התחתנו לפני שנה, אנחנו מאוד רוצים את הפרס הזה כדי למנף את העתיד שלנו. חודש וחצי בתוכנית היינו "הזוג המסכן" ולאט לאט צמחנו והגענו מכלום ושום דבר, ואני מדבר מהשלישייה שסוגרת את התכנית הזו. אני חושב ששלוש שנים הוכחנו די לכל המדינה שאנחנו באמת זוג שניצח הכל".

 

 

חושבים שדנית ואליאב הם הזוג המנצח של עונה?

צפו בגמר הגדול שישודר ביום חמישי ב-21:00 בערוץ 10 ותוכלו להצביע ולהשפיע!

 

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by