בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
זוג מנצח  
גליל שפיגל: "נשים משתגעות על דודו בטוקבקים" 

גליל שפיגל: "נשים משתגעות על דודו בטוקבקים"

 
זוג מנצח  |
 

מה קרה לגליל אחרי שלוש שעות בתא מטען, איזה משימה דודו רוצה שתהיה שוב וגם: מה האסירים בכלא מצטטים לגליל מתוך התוכנית? דודו וגליל שפיגל בראיון מיוחד, שניה לפני גמר "זוג מנצח VIP"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביום חמישי הקרוב ייערך גמר התכנית "זוג מנצח VIP", לקראת הגמר ערכנו ריאיון עם אחד מהזוגות הפיינסלסטים האהובים ביותר בתכנית, גליל ודודו שפיגל. גליל ודוד הם עורכי הדין שהתפרסמו בעיקר לאחר שטיפלו בתיק שזכה לסיקור תקשורתי נרחב של רומן זדורוב.


עם ותק של 28 שנות נישואים זה לא פלא שלאורך כל התכנית, הם שידרו זוגיות יציבה ומצליחה. תפסנו את גליל ודודו לשיחה צפופה כדי להבין האם אחרי כל כך הרבה שנים יחד התכנית עוד יכולה ללמד אותם משהו על הזוגיות, איך האסירים בכלא מגיבים אליהם עכשיו ולמה דודו מסרב לפתוח פייסבוק.

 

מה התוכנית עשתה לכם לזוגיות?

 

גליל: "הגענו לתכנית עם זוגיות ארוכת שנים ומאוד יציבה, קצת שונה מהזוגות האחרים, אז התכנית לא תרמה לנו לזוגיות, למעט החוויה הזוגית מהסוג הזה. למעשה, היא לא תרמה לנו משהו במערכת היחסים שלנו, כי גם ביומיום אנחנו עובדים בזוגיות אז אנחנו נתקלים בקשיים ובמשימות ועומדים במתחים אז אנחנו יודעים להתנהל בסיטואציות".
דודו: "לדידי זה רק העצים את הזוגיות".

 

מה היה הרגע הכי משמעותי עבורכם בתוכנית?


גליל: "ההתחככות. הכרות עם עולם אחר כי אנחנו מורגלים לעולם שבלוני של ניירות, של העולם הגבוה, ופה מצאנו שקט, פיתחנו קשרים עם אנשים שלא היינו מכירים אותם אחרת. אני עד היום לא מסוגלת לשכוח שום רגע, כל רגע שם היה חוויה בשבילי. עד היום, שלושה חודשים אחרי, אני עדיין שקועה בחלום הזה לא מצליחה להשתחרר".
דודו: "אני מסכים עם גליל, שכל רגע הוא רגע בפני עצמו, חוויתי ועוצמתי. אבל הרגע שמבחינתי היה הכי חוויתי היה הרגע של סדנת האינטימיות".
גליל: "כל הבנות הצביעו לי בתור הבחורה הכי פחות אינטימית בווילה, אז קיבלנו סדנה לאינטימיות עם ד"ר דריי ודודו מאוד אהב את הסדנה, זו חוויה שהוא עוד לא השתחרר ממנה".

 

 
הכי משמעותי - סדנת האינטימיות
 הכי משמעותי - סדנת האינטימיות   צילום: צילום מסך - 
 

מה היה הרגע הכי קשה?


גליל: "אני פדלאה, אז היה לי מאוד קשה המתח הנלווה לפני כל משימה לגבי מה יהיה אופי הפיזיות במשימה וכמובן המשימות עצמן היו קשות. המשימה שהייתה לי הכי קשה הייתה החטיפה, שם נבחנה יכולת הסיבולת ובדיקת המנטליות שלך, כמה את חזקה ואני נחשבת מאוד חזקה בגלל העבודה שלי, ולקראת הסוף בשעה השלישית בתא המטען הרגשתי שגם המנטליות וגם הסיבולת נפגעו והייתה לי שבירה מאוד קשה נפשית ורוחנית בתוך הבגאז'".

דודו: "לטעמי, הרגע הכי קשה מבחינתי היה הכישלון שלי במשימת החושים, משימה שהייתה תפורה עליי. אני מכיר את גליל כבר 28 שנות נישואים עם הכרות אינטימית מאוד קרובה עם הגוף של גליל ובכל זאת נכשלתי שם וחשתי שגרמתי להשפלה של גליל וכאבתי את כאבה. זה היה הרגע הכי קשה מבחינתי". 

איך הטוקבקים?


גליל: "הטוקבקים מאוד אוהבים ב-99% מהמקרים, חוץ מקטע קטן שעפו עליי, שצחקתי על ההיסטוריה של דודו עם האקסית, אז עפו עליי ברמות אכזריות. אבל חוץ מזה יש ברבה אהבה, אפילו הבן שלי אומר שהוא לא מבין איך אנשים צעירים התחברו דווקא אלינו כשיש כל כך הרבה זוגות צעירים בתוכנית. זה דבר שמאוד הפליא אותי.

דודו לא יודע מה זה פייסבוק, אינסטגרם, טוקבק או אינטרנט. הוא לא מחובר למציאות הטכנולוגית. אני מעדכנת אותו שכולן משוגעות עליו ומקריאה לו לפעמים. אני לא מקריאה לו הרבה כדי שלא יתנפח. אז אני נותנת לו לחיות בבועה שהוא חביב הקהל ולא אומרת לו עד כמה".

דודו: "אין לי את האייפון סמארטפון אני לא יודע לקרוא טוקבקים. לא קראתי. פרימטיבי".
גליל: "אם היו מקללים אותו והוא היה הופך לשנוא הרשת הוא בכלל לא היה יודע. הוא לא יודע מה קורה מסביב, אני מעדכנת אותו. מה שאני רוצה שיידע הוא יודע ומה שאני לא רוצה הוא לא יודע. מעלימה מידע. בגלל זה אני גם מחזיקה בעבודה 28 שנה".

דודו: "היא רק חושבת שהיא מעלימה מידע, זה שאני לא מגיב זה לא אומר שאני לא יודע".

 

 
"כולן משוגעות עליו"
 "כולן משוגעות עליו"   צילום: צילום מסך- 
 
 

האם שמרתם על קשר עם אחד מהזוגות?


גליל: "אנחנו בקשר מאוד הדוק עם אליאב. זה אומר טלפונים, וביקורים בלתי פוסקים. עם ג'ובאני גם. ואני בקשר יומיומי חזק מאוד עם אביבה תבורי".
דודו: "לי באופן אישי יש קשר עם כולם, אחד יותר הדוק אחד פחות. מי שעשה אצלנו ביקורים והתראנו איתם זה היה אליאב ודנית, ג'ובאני ומאיה ואביבה. השאר כנראה עסוקים מאוד וקשה להם להתפנות".


עם מי היה לכם הכי קשה להסתדר?


גליל: "בבית היה לנו קשר טוב עם כולם, כנראה כי לא ראו בנו תחרות אז זה קצת הוריד מתח ביננו לבין אחרים. מאוד התאקלמנו חברתית שם, לא הרגשנו פערים באווירת החברה בגלל הגיל, וגם אם היה משהו קשה, אני סגרתי עיניים אני לא הולכת לחיות איתם אני אחת שמעבירה דברים."

 

 

 

 

 
חיבור חזק
 חיבור חזק   צילום: צילום מסך- 
 

אז תעדכנו - האם סדנת האינטימיות הצליחה להפוך את גליל לחמה יותר?


גליל: "יושבי הבית בחרו אותי כלא חמה. הם ביקרו אותי כי הם לא היו רואים אותי בסיטואציות חברתיות שאני מתערטלת עליו, כמו שהן מתנהגות ובגלל זה היה קל לבחור בי. ככה אני בנויה במהות שלי. אני לא ילדה בת 25 שתתחיל להתערטל על הבעל שלי בנשיקות בצוואר ליד אנשים, זה לא ישתנה כי זאת אני, זאת המהות שלי".

גליל לדודו: "אני יודעת שהיית רוצה" (צוחקת).

דוד: "לטעמי אולי עוד סדנה כזאת תקדם אותנו" (צוחק).

 

האם היום פחות מפריע לגליל שאתה אוסף חתולים נטושים?


גליל: "היום זה בכלל לא מפריע לי משום שהבנתי שזה לא היה במקום להעיר על הנושא הזה ולחדור לפרטיות המהנה שהוא חי איתה, ומזלי שיש לי רגישות והבנתי את מקומי והיום אני מכה על חטא. זה בכלל לא נושא שעולה היום. אדרבא, אני עוד שואלת אם אפשר לבוא להביא לך אוכל לחתולים. עוד התקדמתי אפילו".

 

 
"לא אתחיל לנשק את הבעל שלי ליד אנשים"
 "לא אתחיל לנשק את הבעל שלי ליד אנשים"   צילום: צילום מסך- 
 

איך החיים המקצועיים שלכם השתנו מאז התוכנית?


גליל: "החיים המקצועיים שלנו לא השתנו. 28 שנים של עבודה יומיומית הוכיחו את עצמן, 28 שנים של זוגיות, של בית, של עבודה, לא התגרשנו, לא פירקנו עסק, הזוגיות לא השתנתה. אנחנו מאוד חזקים בדינמיקה שלנו, כל אחד מכיר את החוזקות והחולשות שלו, אנחנו מאוד משלימים אחד את השנייה בעבודה".

 

אתם מקבלים תגובות מהאסירים בכלא?
גליל: "בבית סוהר מצטטים אותי זה מצחיק וזה נחמד. הם צועקים :"לא, לא, אני לא אבוא" מסתלבטים, הם מצטטים בעיקר, זה הסגנון שלהם, לקחת איזה אמירה ולחזור אחריה".

 

 
האסירים בכלא מצטטים אותה
 האסירים בכלא מצטטים אותה   צילום: צילום מסך - 
 

לסיכום, למה דווקא אתם צריכים לזכות?


גליל: "בגלל המהות של התכנית - זוג מנצח. אני חושבת שאנחנו צריכים לזכות משום שהבאנו זוגיות אחרת הבאנו זוגיות יציבה, הבאנו דגם צבעוני של זוגיות ואנחנו צריכים לזכות כי המאמץ שהשקענו הוא מאמץ אדיר יותר, מכל זוג צעיר אחר וברור שזה יפרגן לנו אם אנחנו נזכה". 
דוד: "לטעמי כל השלושה ראויים לכך במידה שווה".

 

 

חושבים שגליל ודודו הם הזוג המנצח של עונה?

צפו בגמר הגדול שישודר ביום חמישי ב-21:00 בערוץ 10 ותוכלו להצביע ולהשפיע!

 

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by