בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קקה קעקע 
 
 
מערכת מיקסר

מעיין וינטר הספר "קעקועים של כוכבים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
עוד לפני שנתחיל בכלל לדבר על קעקועים, רציתי לציין שאת הקעקוע המכוער בתבל אני כבר ראיתי. הוא שייך לתושב ראשל"צ שנוהג להשתזף לעיתים בחוף המקומי, אדם שקעקע על פטמתו הימנית את הסמל של נייקי ומהלך לו בחוף כטווס גאה, משל היה חזהו השעיר ייבוא אישי מסדנאות היזע שבסין. אני משערת שמקומו של קעקוע זה בהיכל התהילה של הקעקועים המטופשים בכבודו מונח, אך אם ברצונכם לקעקע את עצמכם ואתם מפחדים שייצא לכם קעקוע דבילי, אין כמו נחמה בעובדה שאתם לא היחידים שמסתובבים עם טעות בדמות כיעור על הגוף. ואם כבר טעות לכל החיים, מה טוב יותר מאשר לחלוק אותה עם שועי עולם?

למסקנה הארוכה הזאת הגעתי תוך כדי עלעול בספר "קעקועים של כוכבים", מאת ליסה דייר. על העטיפה של הספר מופיע אמינם על רקע ורוד, ובתחתית הכריכה קריאה נרגשת: "חפשו את הקעקוע של הסלבריטי האהוב עליכם!" . לצערי חיפשתי כמה וכמה פעמים, ורק אחרי שהבנתי סופית שמקומה של כריסטינה אגילרה נפקד, הבנתי כי ההערה הזו לא-רלוונטית לגבי. אבל שיהיה.

הספר פותח בפרולוג על כך ש"מפורסמים מעולם המוסיקה, הספורט, הקולנוע והאופנה אימצו את הקעקועים כסמל סטטוס, וכולנו נסחפנו (האם זה לא היה צפוי?)". כדי לחמם עוד יותר על הקעקועים הנ"ל מספרת המחברת ש"לקעקוע של סלבריטי יש סיכוי מצוין להופיע על גופו של מעריץ שעות ספורות לאחר חשיפתו הראשונה בתקשורת! חלק מהכיף הוא לנסות לנחש מהי משמעות הקעקוע של הסלבריטי החביב עליכם, ולגלות היכן בגופו מתחבאים הקעקועים הסודיים שלו". ואם כל זה לא משכנע דיו, מוסיפה המחברת ש"קעקוע הוא הצהרה על צד שובב בכם, וגם הצטרפות לשבט עם הרבה חברים מפורסמים". בכלל, המילה "שובב" מופיעה בספר הזה יותר מדי פעמים לטעמי.
 
 
אז בואו נגיד שחשבתם לעצמכם, "יא יאללה, איזה שובבים כל המפורסמים האלה!", והחלטתם לעשות מעשה דראסטי. בדיוק בשביל זה אתם צריכים עכשיו לקחת את הספר הזה לידיים, ורק להתחיל לחפש. אם אתם ממעריצי פמלה אנדרסון, לדוגמא, כל שעליכם לעשות הוא לדפדף לעמוד 26 ולקרוא ש"את לא חייבת לצאת עם כוכב רוק כדי להיות ילדת פרא. פשוט נפנפי בקעקוע תיל מסביב לשריר הזרוע שלך, והמעמד שלך בתור נערת רוק יתבסס בתוך שניה". מעריצי טורי ספלינג, למשל, יפתחו בעמוד 39 ויקראו ש"את לא חייבת להיות תלמידת תיכון כדי לחקות את הסקס אפיל המתוק של טורי. ורד קטן על קרסולה השמאלי נראה מפתה ונועז, ומוכיח שהיא טיפה מרדנית, אפילו שהיא מפונקת!".

וזאת רק דוגמא קטנה. קעקוע טורי ספלינג טוב אולי לבנות טיפה מרדניות אפילו שהן מפונקות, אבל מה יעשו כל הבנות המתוקות? "בנות מתוקות יאהבו את קעקוע הפיה שבו מתהדרת בריטני. זהו עיצוב שובב וחמוד שיגרום להרבה אנשים לתהות האם את ילדה רעה מבטן ומלידה, או סתם הבת החמודה של השכנים שמשתעשעת קצת". לא נעים לי להיות זאת שמספרת לחוקרת הקעקועים, אבל מאז בריטני גם הספיקה לעשות קעקוע בעברית שקצת התפקשש לה. מעניין אותי לדעת איזה הסבר שובב היא הייתה מוצאת לזה.

גם אגף הבנים לא מקופח, וזוכה בהתייחסות נאותה - כי הם הלוא אינם יכולים להיות תלמידות תיכון מפתות ונועזות אפילו שהם מפונקים, וגם לא יכולים להיות מתוקים. בקטע הזה שומר עליכם הספר פן תעשו שטויות. למשל, בהקדמה לקעקועים של הרד הוט צ'ילי פפרס , עמוד 20 , יש אזהרה נוסח "לחבורת הרוקרית הפאנקית הזאת יש מלא קעקועים". כלומר, אל תתחילו בכלל. ואם אתם רוצים לשכפל את הקעקוע של אמינם אז רק תזכרו שהוא "מלך המחלוקות והסקנדלים". שובבצ'יק.

לספר מצורפים גם 15 קעקועים זמניים שובבים, כך שאחרי שבחרתם את הקעקוע הכי שובב מהכוכב שאתם הכי אוהבים, כל מה שצריך לעשות זה להצמיד את הדף שלכם לגוף ולהספיג אותו עם מים שובבים. אחר כך מסירים ואתם נשארים עם קעקוע זמני לשבוע! שובב לא?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by