בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מדריך חפירות הוויקנד - גאווה ועניינים 
 
 
דנה לפיד

סוף השבוע עומד בסימן מסיבות ומצעד הגאווה, אבל יש גם שתי מסיבות אנדרגראונדיות מעניינות, ליין חינמי חדש של הקוסמונאוט ועוד מלא דברים אחרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חמישי

הפסטיביטיז הוורודים יגיעו לשיאן בסופ"ש הקרוב, עם רדת המסך על חודש הגאווה. זה יתחיל הערב, בפרה-מסיבה שתסמן גם את יומולדתו של חיים פנחס, בעליו של קומפלקס הדום-ווקס. במברכים: אוסי על העמדה, גיא גרבר על הבמה. חוצמזה, יפתחו שם באופן רשמי את החצר, שתביא עמה ליין טראנס חדש (במקביל לליין חמישי הקבוע) ובו ינגנו השבוע איון, טיוב (מכמיקל קרו) וסאב6 (הום.מגה). בספיישל תתקיים מסיבת נשים של שירזי (גרסת הלסביות) שבה אלי קרפל וסוג'ו ינגנו להיטים, ומיכל אמדורסקי תעלה לזמר. בליין פופ-רינג במועדון התיאטרון, ינגן הרזידנט גיא גוטמן להיטים ויהיה מופע של הדראגולות.

סצינת האי.בי.אם כמרקחה: בליין האלטרנטיבי של טופט-שער-קאופמן יתארח רונאן האריס, סולנה של VNV Nation, שזה כמו רדיוהד, רק של הסינתפופ. במקביל יתקלטו שחר שפירא ואביחי גרינבוים סינתפופ ואינדסטריאל, וטל ארגמן, צח זמרוני וטוני אם ינגנו ניו-וייב ודארק אייטיז. תחרות קשה, אם כן, צפוייה לליקוויד, פאב האייטיז החדש שחרת על דגלו את מורשתו של העשור המושמץ, ומציין פתיחה רשמית עם אורח הכבוד, שחף שוורץ, בסט ניו-וייבי.

בניגוד לכל לוגיקה כלכלית ועם שמועות על סגירה קרובה שרוחשות כבר כמה שבועות, הקוסמונאוט שובר את השוק ומשיק ליין חדש עם קונספט לא ברור - כניסה חינם. האחראים לכל הסיפור הם די.ג'ייז סוויטפאנק וניומי, והמוסיקה, למקרה שלא ניחשתם, תגיע מאזורי האלקטרו. בשבועות הקרובים יתארחו בליין הזה כל המי ומי של הסצנה, ויש לקוות שהיוזמה המבורכת תמשך עוד ירחים רבים ותטפח צריכת אלכוהול מוגברת ושמחה רבה בצידה. אם אתם כבר באזור, אל תהיו קמצנים מסריחים וקפצו לג'ה-פן לבדוק את הדאבל-פיצ'ר המשובח שמרימים שם הערב - בום-פם, הרכב הסרף הבלקני, יופיע לצד התפוחים, הרכב הטרנטייבל-ג'אז-Fאנק המצוין.

בפריפריה שמח למדי: בברקה הב"שי יחצבו במרץ BLT, דומסטיק ופיקסל, ואילו בקיו יפוש הצמד בבגנושקה עם אלקטרו-טקנו חי. בפאב הרוזה הירושלמי תתארחנה רוקסטאר וונאבי וניקו.טין לבית אק-דק. באומן הירושלמי יחגגו עם תלמידי ניסן נתיב סופשנה, כשפרופ' סהר זי יופקד על העמד, ואילו באומן החיפאי מדגמנים פילנתרופיה ומתגייסים למען בי"ח בני-ציון, עם הצדיקים טניה ג'י לבית פרש-פרוט והרזידנט בן.

ב-TLV לא ברור מה בדיוק עומד לקרות, אבל הדיווחים מעידים גם על מסיבת סופשנה של האוניברסיטה הפתוחה, עם הופעה של עברי לידר, וגם על המסיבה הרגילה של Behave עם שלומי זי ורועי בריזמן, שיארחו את נדב אגמי, שקטף את המקום הראשון בתחרות "הייניקן תירסט" לפני שבועות מספר. תעשו לבד את החשבון.
 

שישי

 
בראש ובראשונה, תיקון טעות מצערת. בשבוע שעבר הזדרזנו לדווח על מסיבה של קבוצת הטקנו פקוטק במתחם המעבדה באזור הרכבת הישנה בירושלים. דומה שמרוב התרגשות התבלבלנו בשבוע, והמסיבה המדוברת תהיה בעצם בשישי זה. נחזור על הפרטים, אם כך: דני ז'רז'בסקי, שייסד את הרייבים הזכורים לטובה עד מאוד של 100 מטר, וסהר זי, שהתחיל גם במחתרת והתמסד קמעה, ינפקו סטים של טקנו קרחניסטי משובח. מומלץ ביותר, ולו רק בגלל הלוקיישן המעולה. מערבה משם, בלוקיישן בלתי-ידוע, דאבל-פרשר יזכירו לנו שהספדי הסצנה היו מוקדמים והעתיד טמון ברייבים מחתרתיים וספונטניים. במסיבה שנושאת את הטייטל הראוי "Turntable Terror" יפגיזו עם ליינאפ לוהט למדי: נור ומיוט יארחו את קלובר, אמריקאי שהשתקע במחוזותינו. השלושה יופקדו על חלקו הג'אנגליסטי והד'נ'ביסטי של הערב, בעוד שאבנר מלכה וירון סובל (דארק-דיסקו) ואורי ליכטיק יביאו אותה בטקנו. בנוסף, יהיו גם אמ.סי דרון ואמ.סיריוס. פרטים לגבי מיקום ב-052-808700.

ובחזרה לחגיגות הגאווה: הכל יתחיל במצעד, שמאיים להיות ריק למדי השנה עקב ההחלטה לגבות דמי כניסה, עניין שמעורר את חמתם של רבים מקווירי העיר. כך או כך, המצעד ייצא לדרך מכיכר רבין ב-13.00 ויגיע בסופו של דבר לספורטק, שם יתקיים ההפנינג המרכזי שבו ייטלו חלק האחיות פיק, מאיה בוסקילה, קורין אלאל ורונה קינן. בסיום הזמירות ינגנו הדי.ג'ייז הייצוגיים של הקהילה – דני תובל, ויק ושחר אריאל. המסיבה המרכזית שתחתום את חודש הגאווה אצל שירזי ושות', תנטוש את המטרופולין ותנדוד עד לחוף פלמחים בואך ראשון, סוג של קונטרה לניצנים. המסיבה תתמקם בגן האירועים החדש בחוף, אבל מבטיחים גם חוף פרטי שייועד לבאי המסיבה. את הערב יוביל הצ'יף עופר ניסים, ובין לבין יעלו אסי קוז'אק וטל פנחסי ואי-אילו הופעות דראג, אקרובטיקה, פירוטכניקה, התעמלות אמנותית, שחייה צורנית, הטלת דיסקוס וכיוב'.

מתחם הדום-ווקס ינוכס כולו לטובת המסיבה המרכזית שלהם, שתכלול גם אפטר וצפויה להמשך עד אלוהים יודע מתי. כל הסיפור יתחיל בדום, עם הופעה של דנה אינטרנשיונל, שתצוייד בהרכב חי. בהמשך, ויק ואוסי יארחו את רזידנט ה"רוקסי" הניו-יורקי, ג'יימס אנדרסון, שיפגיז בסט ארוך ארוך של טרייבל. עם הנץ החמה ינדדו החגיגות לווקס, שם די.ג'ייז שלי ושחר ינגנו טקנו ודיפ.

ליין סטיספקשן של נקסט, שנטש בשבוע שעבר את הדום, יציין את המעבר למעונו החדש, הזמיר. אלון הלפרין, הרזידנט, ינגן האוס ברחבה המרכזית ואורן בי יתן בלהיטים ברחבה הקטנה. קווירים אנטי-קלאברים וחובבי אלקטרו מוזמנים לשים פעמיהם אל מסיבה בבית פרטי ברח' המזרחי 26 בפלורנטין, שם יוכלו למצוא את אליוט, מישל לה-היסטריק וצח זמרוני ולשזוף עיניהם בהופעות של אבי פיטשון, תמרה, האחיות צלילה והדסה באו ודולי-דולי.

ואם נירגע מהגאווה ,הרי שבקוסמוקלאש שבקוסמונאוט יהיה דאבל-פיצ'ר משובב במיוחד: ראשונים יעלו אלקטרה, הרכב הגאראז' המצודד, שמוציא בימים אלו סינגל חדש עם רמיקסים מעולים מידיהם האמונות של נדב רביד ועדי גלברט. בהמשך יופיעו טרי פויזן, קוורטט האלקטרו הפמיניסטי, שמוציאות גם הן אי.פי ראשון בעתיד הבא עלינו לטובה. אחרי ההופעות ינגן די.ג'יי עידן גבריאל, ששב משהות בתפוח שבמועדוניו צבר קילומטרז' מרשים, וינגן סט אלקטרו-האוס ואינדסטריאל. מסביב לבלוק, בג'ה-פן, תתקיים הופעה של צ'קלקה, הרכב ה-Fאנק האלקטרו-אקלקטי. באייס, פרש-פרוט יארח, לצד הרזידנטים אמיר אגוזי וטניה ג'י, את אסף אמדורסקי.

ההפקות של גיל ראסטה ושבק מיוזיק בבארבי כבר הוכיחו את עצמן לא אחת בעבר, עם אירוחים של מגה-סטארים מגזרות הדאב. השבוע יגיע אל מעוזו של שאול מזרחי הג'מייקני הוותיק, פרינס אללה. הנסיך, מבכירי הראסטפארים של האי ואדם שהקליט עם כל המייג'ורים – קינג טאבי, ג'ו גיבס ולי סקראץ' פרי, ילווה בסלקטור אשר מהסאונד Positive Airline, שנקראים כך על שם הריצה המתמדת בקו קינגסטון-ג'נבה. את הצמד יחממו הסאונדים הרזידנטים אמאר ורודבוי.

ובפריפריה: במבצר שוני, ליד בנימינה (בנזונה של לוקיישן, יש לציין), יחוגו לוחמי אוגוסט 01' את האזרחות עם רועי פלינר, רזידנט הקילומבו של שבת ב-TLV. במטרוק בחצור יפתחו את ליין הקיץ עם הופעה של הישראלים וסטים של ערן סייג ואיתי. בפורום בב"ש, די.ג'יי שאנטי לבית GMS ינגן לצד הרזידנט גיא פילו. באומן החיפאי, הרזידנט ערן ברנע יארח את סאב6, ובאומן הירושלמי יצוץ שחף שוורץ האייטיזאי לצד יובל זך ואיתמר שגיא.
 

שבת

ולסיום, עוד קונספט מופרך מבית הקוסמונאוט: השבוע יושק "ועדה", ליין חדש של מסיבות אחה"צ ברוח הארדקוריסטית, יען, הרבה טקנו וגאבה. לא בדיוק המזור ההגיוני להנגאובר דאמש, אבל שיהיה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by