בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"עכשיו טוב" הוא השיר הנטחן ביותר בגלגל"צ 
 
 
מערכת מיקסר

סינגל אחד של גלעד שגב עשה בתוך שלושה חודשים יותר השמעות מכל השירים של אהוד בנאי, אביב גפן או הדג נחש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גלעד שגב הוא הזמר המושמע ביותר בגלגל"צ בין החודשים מרץ עד מאי - וזאת למרות שיש לו רק סינגל אחד בלבד בפלייליסט של התחנה. "הארץ" חושף היום (חמישי) כי "עכשיו טוב" של שגב זכה ל-350 השמעות במהלך שלושת החודשים האמורים, כמות המהווה כ-1.48 אחוז מכלל השמעות השירים בתחנה.

לשם השוואה, כל שיריו של אהוד בנאי גם יחד זכו ל-1.47 אחוז מההשמעות. כל שיריה של כנסיית השכל הביאו אותה ל-1.43 אחוז, להיטיו של אביב גפן סחפו אותו 1.4 אחוז, הרפרטואר של משינה השיג 1.39 אחוז, להיטי שוטי הנבואה ל-1.2 אחוז ופזמוני הדג נחש ל-0.95 אחוז.

ברשימת השירים הכי פחות מושמעים ניתן למצוא את חמי רודנר, עם 0.02 אחוז מהשמעות - המורכב מחמישה שירים מושמעים במהלך שלושה חודשים - כמו גם את דנה אינטרנשיונל ונקמת הטרקטור (שאם שמעתם שיר שלהם בגלגל"צ במהלך החודשים האמורים, הרי שאתם ברי מזל במיוחד). גורמים בתעשיית המוסיקה טוענים שהנתונים מוכיחים כי גלגל"צ פועלת על פי החלטות תמוהות ואינה תומכת באמנים ישראלים מוכשרים.

מנהל גלגל"צ, אלדד קובלנץ, אמר ל"הארץ" כי "העובדה ששגב, אמן שלא חתום באחת מחברות התקליטים הגדולות, היה הזמר המושמע ביותר בשלושת החודשים הללו, מעידה שהתחנה מקדמת יצירות שהופקו באופן עצמאי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by