בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צלם, צלם ת'פחית 
 
 
עדו פלוק, ניו יורק

עדו פלוק מסתלב ומסתלבט על ז'אנר הפיק-אפ-וידאו (וגם מהלל במידה את מגזין ה-Vice)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צילום של ראיין מקינלי
 צילום של ראיין מקינלי   
שני דברים שכבר הייתם צריכים לדעת לפני כשנה, והעורכים של מיקסר מאמינים שעדיין יש להם מקום:

בסוף השבוע הלפני אחרון הזדמן לי סוף סוף לבקר ב"רימוט לאונג'", לאונג' ניו יורקי (באוורי ורחוב 2) שמציג חלופה טכנולוגית לתרבות הפתקים והקריצות של הפיק-אפ: על כל שולחן מותקנת מצלמה קטנה, מסך טלוויזיה, כמה כפתורי ענק (קצת בסגנון קומפי) וטלפון. כל אחד מיושבי השולחנות יכול לזפזפ בין כל המצלמות בכל השולחנות, למצוא מישהי או מישהו שמוצאים חן בעיניו, לסרוק אותם בעזרת המצלמה שמולם ולבסוף להתקשר לשולחן שלהם ולהזמין אותם למשקה.

בי נשבעתי שאפילו אם לא הייתי נביא הזעם הסוציו-טכנולוגי של מיקסר, לא הייתי נהנה מהכלי החדש הזה שמאפשר לחבורות בנים תאוותניים לסרוק את מחשופיהן של הבחורות המעטות שמסכימות לשבת מול הצגים האלה, כשבכל חמש דקות מתקשר איזה טמבל ושואל "היי, מה קורה?". מג, שהתלוותה אליי לאירוע, קיבלה למשל טלפון מגבר הודי מזדקן (עם טורבן והכל) ששאל אם היא רוצה לצאת לסיבוב, ומיד לאחר מכן קיבלנו שנינו הצעה מזוג מזדקן לחזור איתם הביתה לאורגיה מסורתית. עוד היה מוקדם, אז סירבנו בנימוס וירדנו לקומה התחתונה, לרחבת הריקודים, שם – נחרדנו לגלות – מוקרנים כל הפרצופים מכל השולחנות על מסכים סביב הרחבה, בתיבול סרטי פורנו. שיהיה בהצלחה (www.remotelounge.com).
 
 
"וייס" הולך ומתעצב לאט לאט כמגזין תרבות אלטרנטיבית אמיתי ומשובח. כלומר, אם מתעלמים מחנות הבגדים של המגזין והצחנה המסחרית הקלה שעולה מעמודיו הכרומטיים, אפשר להנות מסיקור די מצחיק וגם די מקיף של תרבות האנדרגראונד הניו יורקית: הסמים, המוסיקה, הסמים, המסיבות, הסמים, המסיבות, הסמים, המוסיקה והכל. לכל העניין הזה מצטרף ערך אמנותי קל, בעיקר בדמותו של ראיין מקינלי, צלם נחשב נורא של תרבות הרחוב והצעירים של ניו יורק (שכבר הציג בוויטני תערוכה אל-מותית בשם "the kids are alright" והוציא ספר תצלומים מעולה), שהתחיל את דרכו במגזין ועתה משמש כאחד העורכים. בניו יורק אפשר להשיג את וייס בחינם. בישראל אפשר לעשות מנוי או פשוט לגלוש באתר המעולה www.viceland.com

טיול לילי על הוויליאמסבורג ברידג', גשר אדום שמחבר בין מנהטן וברוקלין מביא למסקנה משמחת: יש עדיין כמה דברים טובים שאפשר לעשות בחינם בעיר הזאת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by