בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
משפחה בהפרעה 
 
 רות גונזלס ברגע של אושר (וידאו נענע)   
 
שבתאי לבנברג

אחרי ששזף אישוניו בעופר שכטר בפרימיירה, מתפנה שבתאי לבנברג לקבוע ששרק 2 יושב בול במיוחד על מי שחוטף צרבת מאירועים משפחתיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עפר שכטר ברגע של כושר (וידאו נענע)
 עפר שכטר ברגע של כושר (וידאו נענע)   
כמה ריאליסטי יכול להיות סרט מצוייר? כמה אמיתי יכול להיראות סרט מצויר עם מפלצות ירוקות, חיות מדברות, ושלל יצורים אגדתיים? באופן מפתיע, לא פחות מכל מוצר בידור קולנועי אחר. לפחות כל עוד מדובר בשרק 2, ההמשכון עתיר ההייפ לשרק. הסרט עולה מחר (חמישי) בבתי הקולנוע, לאחר שהושק אמש בפרמייריה חגיגית ועתירת סלבס,( על אנשי השיק - אביטל דיקר, עופר שכטר, פנינה רוזנבלום ותופינים אחרים).
 
שירז טל ברגע של יושר (וידאו נענע)
 שירז טל ברגע של יושר (וידאו נענע)   
לא ברור אם את העבודה עושה האנימציה המתקדמת או הקולות המוכרים של מייק מאיירס, אדי מרפי, קמרון דיאז ואנטוניו בנדרס, אבל "שרק 2" מצליח להצחיק ולבדר לא פחות מקודמו. כמו בסרט הראשון, בולט המאמץ לפנות לא רק לקהל הזאטוטים, אלא גם לבוגרים בינינו, שלא יפספו את ההומור העוקצני, את מגוון הרמיזות המיניות ואת ההתייחסויות לשלל סרטים מוכרים, בהם "משימה בלתי אפשרית" ו"הנסיכה הקסומה".
 
ופנינה רוזנבלום בסתם רגע (וידאו נענע)
 ופנינה רוזנבלום בסתם רגע (וידאו נענע)   
ומעשה שהיה, כך היה: עם סיום הסרט הקודם נראה היה שהסיפור נגמר, ושהזוג הטרי, שרק ופיונה, יחיו יחדיו לנצח בביצתם האהובה. אבל מסתבר שהוריה של פיונה, מלך ומלכת ארץ "רחוקה, רחוקה מאוד", רוצים גם רוצים לפגוש את בחיר לבה של בתם. שרק מתנגד, אך הכלה רוצה להכיר להם את הגבר שלה ולקבל את ברכתם לנישואיה המפלצתיים.
 
 
כאשר הם רואים את הגדול-הירוק שהוא בחיר ליבה של ילדתם, תגובתם צפויה למדי. כאן נפסיק לגלות, כדי לא להרוס את ההפתעות שצופנת התפתחות העלילה. נאמר רק שמי שנתקל התקלות לא נעימה בהורי בן או בת הזוג, וסובל מטראומת "פגוש את ההורים" , ישכח, ברגעים רבים במהלך הסרט, שמדובר בתפלצות שמנמנות ופשוט יזדהה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by