בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ספיידאהרמה 
 
 
מערכת מיקסר

איש העכביש, ספיידרמן, יוצא לאור בהודו תוך שינויים קלים בצורה הכללית של הגיבור: שמו שונה, בגדיו הוחלפו בשרוואל לבן ובאופן כללי הוא נראה הרבה יותר רוחני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בהודו יש המון הודים שמתים על תרבות המערב, אוכלים מק'דונלדס וקוראים קומיקס של ספיידרמן. אבל בעוד שהמק'דונלדס נשאר מק'דונלדס, ספיידרמן עבר "שיפוץ" קל, והפך להיות פחות איש העכביש ויותר הודי.

במסגרת האוברול החליפו ההודים את שמו של הגיבור. מעתה אל תאמרו "פיטר פארקר", אלא "פבטיר פראבהאקר". כמו כן צפו לראות את העכביש האנושי מטפס על קירות בעוד שגופו אינו עטוף בטייץ אדומים-כחולים, אלא בלבוש ההודי המסורתי של הגברים בהודו: שרוואל לבן. גם אויביו המיתולוגיים של "פראבהאקר" הוחלפו, ובמקום המפלצת הירוקה, אויבתו של פראבהאקר, מופיע שד מן המיתולוגיה ההודית, המסוגל לשנות את צורתו.

את הלוק החדש עיצבו חברת הקומיקס מארוול וקבוצת גותהם אנטרטיימנט, המחזיקה בזכויות המסחור של ספיידרמן בהודו. "זהו אחד מהפרוייקטים המרגשים והייחודיים בהיסטוריה של הקומיקס", אמר מנכ"ל קבוצת גותהם, שאראד דווארג’אן. לדבריו, במקום לתרגם את גיבור העל האמריקני בצורה מסורתית, המציאו גיבור אחר וחדש. בחברת מארוול מגדירים את הדמות החדשה כ"מתיחת הגבולות המסורתיים של הקומיקס", ובאופן כללי מרוצים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by