בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
אודליה  ברקין

והשבוע במדור הקולנוע של נענע: שתי קומדיות מטורפות ואנימציית מדע בדיוני בדיבוב עברי - מת לצעוק, קווין ופרי קורעים את איביזה וטיטאן AE

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
המדור השבועי `שווה צפייה?` נועד לתת לכם את ביקורות הקולנוע בדיוק בזמן בו אתם צריכים אותן: בסוף השבוע בו עולים הסרטים על המסך הגדול. המטרה: לעזור לכם בהחלטה באיזה סרט להשקיע את כספכם וכמו כן לעזור לכם להרשים את חבריכם במשפטים כגון "ציפור קטנה לחשה לי שהסרט `מת לצעוק` יורד רצח על סדרת הטלויזיה `דוסון קריק`".

והשבוע שלושה סרטים חדשים: שתי קומדיות מטורפות - האחת בריטית ועניינה איבוד בתולים באי הספרדי איביזה, והשנייה אמריקאית ועניינה מציאת רוצח מטורף תוך פרודיה על כל סרטי האימה לבני הנעורים. כמו כן טיטאן A.E. סרט אנימציית מחשב בדיבוב לעברית.
 

מת לצעוק

פרודיה על סרטי אימה עם כרמן אלקטרה בתפקיד אורח. `מת לצעוק`
 פרודיה על סרטי אימה עם כרמן אלקטרה בתפקיד אורח. `מת לצעוק`   
אחרי שנערה יפהפיה נרצחת, מגלים בני כיתתה שרוצח מטורף מסתובב ביניהם. הגיבורה סינדי וחבריה (באפי, ברנדה, בארבי, גרג שורטי וריי) חייבים להגן על עצמם מפני הסכנה וגם מפני כתבת הטלוויזיה החטטנית גייל היילסטרום שמנסה לדלות רכילות. פרודיה מטורפת על `צעקה` וסרטי האימה של הקיץ האחרון.
במאי:קינן איבורי ווינס (85 דקות, ארה"ב)
 
 
 
Film.com: סידרה של חילופי דברים מהירים ומצחיקים בטרוף, מלווים בפרודיות פרועות על כל שוברי הקופות הגדולים. הומור נמוך, מצחיק ושנון. מטפל בכבוד בנושא ההומוסקסואלי ובדיחות על גייז.

Entertainment Weekly: סרט קיץ מהנה ומענג, שמצליח להשכיח את החום והלחות. פרודיות מוצלחות במיוחד על דוסון קריק, אמריקן פאי ומטריקס. הציון: שמונה.

Reel.com: נוזלי גוף, שערות ערווה ואיברי מין הם הכוכבים האמיתיים, וזה צפוי בהחלט. הסצינות הקומיות נמתחות עד לקצה הגבול שלהן. מומלץ דווקא להישאר לכתוביות בסוף.
 

קווין ופרי קורעים את איביזה

קווין ופרי רוצים לאבד את הבתולים באיביזה ולהיות די.ג`י - מה שיבוא קודם
 קווין ופרי רוצים לאבד את הבתולים באיביזה ולהיות די.ג`י - מה שיבוא קודם   
קווין (הארי אנפילד) ופרי (קאת`י ברק) , שני צעירים בריטים נוטפי הורמונים נוסעים לאיביזה ובלבם חלום: לאבד את בתוליהם ולהפוך להיות די.ג`ייז צמרת, שהרי ידוע שאלו זוכים בכל הבחורות. בעייתם היחידה היא שהוריו של קווין החליטו להצטרף גם הם. האם יזכו להגשים את חלומם? קומדיה בריטית פרועה.
במאי: אד באי (101 דקות, בריטניה 1999)
 
 
Empire Magazine: עלילת דיסני טהורה - מלאת גסויות ובדיחות סלפסטיק, אבל מזכירה סרטי ילדים במהותה. לעולם אותו מאכלסים קווין ופרי אין שום קשר לעולמם האמיתי של בני הנוער. ממתי די-ג`ייז לא לוקחים סמים? הציון: שמונה.

Inside Out: נאיבי ומתוק אך בו זמנית מלא בדיחות הפרשות וסקס. תערובת קצת מוזרה. הצמד האנגלי קווין ופרי, לא מתקרב לשנינותו של הצמד האמריקאי ווין וגארת`.

Irish Times: קווין ופרי, צמד הבדרנים הטלוויזיונים די מאכזבים כשהם מנסים להחזיק סרט עלילתי באורך מלא. ההומור ירוד ביותר. לא ממש להיט.
 

טיטאן A.E

מצילים את העולם, ומתאהבים תוך כדי. טיטאן AE
 מצילים את העולם, ומתאהבים תוך כדי. טיטאן AE   
אנימצית-אקשן. בשנת 3028 אולצו בני האדם להפוך לפליטים לאחר שהדרדג`, גזע חיזרים רשע, פוצץ את כדור הארץ. רק ספינת חלל אחת, טיטאן, תוכל להביא את הגאולה, אך מקום הימצאה לא ידוע.

לתמונה נכנס קייל (בדיבוב אקי אבני), מתבגר פרוע ומתלהב, הוא היחיד שיודע איך למצוא את הטיטאן, כי אביו שבנה את הספינה השאיר לו מפה מיוחדת. הוא חובר לקורסו, מפקד ספינה, ואל אקימה היפה, טייסת החלל (בקולה של סנדי בר) ויחד הם עוברים הרפתקאות מסמרות שיער בדרכם להציל את האנושות. דיבוב עברי בלבד.
במאי: דון בלות וגארי גולדמן, (95 דקות, ארה"ב)
 
 
Film.com: מיועד לילדים תמימים או לא מבריקים במיוחד - הדוגמה הקלאסית לעלילה קלושה ודמויות חסרות, עטופות בעטיפה זוהרת של פיצוצים ופסקול מלא אדרנלין. בעוד שהאנימציה מרהיבה ועוצרת נשימה, הדיאלוגים העייפים ושורות המחץ השחוקות ודאי יעצבנו את המבוגרים בקהל.

Entertainment Weekly: עלילה שחוקה שגונבת מכל סרט מדע בדיוני אפשרי ובעיקר מסאגת מלחמת הכוכבים. גם הדמויות נראות כאילו צוירו במיוחד על מנת שיהיה אפשר להפוך אותם למיניאטורות פלסטיק בארוחות הילדים של רשתות מזון מהיר. הציון: שבע.

Reel.com: תזכורת כיפית ומסעירה לכך שסרטי מדע בדיוני בראש ובראשונה אמורים להיות מהנים ולאו דוקא לשאת בחובם תיאוריות קונספירציה כבדות משקל על משמעות קיומינו האנושי (מישהו אמר מטריקס?). האנימציה הדיגיטלית מדהימה.
 

בשבועות הקודמים

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by