בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אזרחי כל העולם, אל תראו סרטים! 
 
 זוג אזרחים משתעממים בבית ולא הולכים לקולנוע   
 
מערכת מיקסר

"זהו! בתי קולנוע יקרים – נגמרה החגיגה! במהלך חודש אוגוסט לא הולכים לקולנוע, לא נהיה פראיירים!" כך נכתב באימייל שמפיצה קבוצה בשם "כוח לצרכן" המבקשת להוזיל את מחירי כרטיסי הקולנוע המופקעים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קבוצה אנונימית המזדהה כ"כח לצרכנים" מפיצה מזה יומיים מייל הקורא לאזרחי ישראל להטיל חרם על בתי הקולנוע, כדי להכריח את עסקני הסרטים להוזיל את מחירי הכרטיסים. הקבוצה מקווה לרוקן את בתי הקולנוע במהלך חודש אוגוסט ומכריזה כבר על הקורבן הבא: החברות הסלולריות.
ראוי לציין שחרם מסוג זה עולה לכותרות מפעם לפעם, אך תובע מייד בביצת האדישות,ללא תוצאות ממשיות. מערכת מיקסר, המורכבת גם היא מצרכנים מיואשים אך אדישים, שמחה הייתה לראות את קבוצת "כח לצרכן" עומדת באומץ מאחורי הקריאה שלה ומרחיבה את הקמפיין החשוב אל מעבר לגבולות התיבה. אחרי הכל, המטרה האמיתית שיכול לשים לעצמו מרד בורגני מסוג זה היא להוזיל את מחירי הכרטיסים כך שגם מעוטי האמצעים יוכלו לדעת בית קולנוע מהו.
 
 
ולמקרה שעוד לא קיבלתם, להלן לשון המייל:

"35 שקל לסרט?? ועוד 3 שקלים אם הזמנתם דרך הטלפון?? הוסיפו חניה/ פופקורן/ קולה, תכפילו את זה בשניים ועברתם את ה- 100 שקל כמו כלום. שלא לדבר על משפחה עם ילדים, או קבוצה של חברים – 200 שקל עבור סרט. בקיצור, זהו! בתי קולנוע יקרים – נגמרה החגיגה! במהלך חודש אוגוסט לא הולכים לקולנוע. לא נהיה פראיירים! תקחו בדי.וי.די, תראו בטלוויזיה בערוצי הסרטים, תורידו מהאינטרנט (רק אם זה חוקי...) אבל רק אל תלכו לקולנוע בחודש אוגוסט".

"בתי הקולנוע אולי יחזיקו יום יומיים אבל אחרי זה ירגישו דרך הכיס! לצרכן יש כוח. והרבה. הרבה מאד. למעשה הוא היחיד שיש לו כוח, אבל הרפיון, ההכנעה וחוסר ההתאגדות הופכים אותו לחלש ומעבירים מסר חד משמעי לבתי הקולנוע: הם יגיעו בכל מקרה, לא משנה מה מחיר הכרטיס. אז זכרו – בחודש אוגוסט כולם רואים סרטים בבית (ובזול או בחינם). אל תאמרו 'ממילא רבים לא ישתפו פעולה'. גם ירידה חלקית – תניע את בתי הקולנוע לפעולה. העבירו מכתב זה הלאה. תפיצו להמונים! זה מבחן של כולנו – לצרכן יש כוח".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by