בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לסביות דתיות 2 
 
 ``את שאהבה נפשי``   
 
מערכת מיקסר

"את שאהבה נפשי", סרטה התיעודי של אילאיל אלכסנדר, העוסק בחייהן של לסביות חרדיות, נבחר להפצה עולמית על ידי חברת Films Transit International

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"את שאהבה נפשי", הסרט התיעודי החשוב העוסק בחייהן של לסביות חרדיות, שביימה והפיקה אילאיל אלכסנדר, נבחר להיכלל בקטלוג ההפצה של חברת ההפצה וסוכנת המכירות הבינלאומית Films Transit International .

Films Transit International , שלה משרדים במונטריאול, אמסטרדם וניו יורק, היא מחברות ההפצה הגדולות בעולם הקולנוע התיעודי. פעמיים בשנה, לקראת השווקים החשובים, בוחרת החברה בעשרה עד ארבע עשר סרטים תיעודיים חדשים בלבד מכל העולם. לרוב אלו פיצ'רים המיועדים להשקה והפצה בבתי קולנוע ברחבי העולם, הנמכרים בשלב מאוחר יותר לטלוויזיות זרות בעולם. בין הסרטים שההפיצה החברה: "כוכבים בארון", "חייה האיומים והנפלאים של לני ריפנשטאל" ו"הקרב על האזרח קיין"
 
 
"את שאהבה נפשי" היה סרט הפתיחה של פסטיבל "דוק אביב" האחרון וזכה בפרס יצירת הביכורים. הסרט בולט בנוף הקטלוג של חברת ההפצה, גם מפני שהוא הסרט הישראלי היחיד, וגם מפני שהוא בן 50 דקות בלבד. אולם החברה משוכנעת ביכולתה למכור את הסרט גם בטריטוריות רחוקות ולאורך זמן. חוזה ההפצה שנסגר אתמול מקנה לחברה זכויות הפצה בלעדיות בכל העולם, למעט בארה"ב, עד סוף שנת 2010. החוזה כולל זכויות הפצה לDVD ו-HOMEVIDEO לצד זכויות שידור.

במקביל, מתקיים מו"מ מתקדם בין אלכסנדר לבין חברת ההפצה WOMEN MAKE MOVIES
לגבי זכויות הפצה בצפון אמריקה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by