בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עוד לא דיינו? 
 
 
ראובן רייכמן

ממיטת חוליו משפיל ראובן רייכמן מבט ורואה את ליאור דיין, האיש היחיד שגורם לו להרגיש שמצבו אינו כה גרוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ידידי המתמעטים שואלים אותי מדוע אני מסכים להקדיש תשומת לב רבה כל כך לליאור דיין ולהשתתף בתוכניתו הבלתי ניתנת לצפייה בערוץ YTV. אינני יודע. אבל בכל שיחותי הטלפוניות עם דיין הצעיר אני מרגיש מין תחושה נעימה בשיפולי בטני, כאילו הגידול שמצאו שם לא מזמן נסוג מעט. יכול להיות שאני משלה את עצמי, אבל כשהמפיקה של דיין מתקשרת אלי ומבקשת שאתראיין שוב – אני שוכב כעת בבית וסובל – אני מתרצה מיד. ביחד עם דיין, אני משלה את עצמי, ננצח את הסרטן.

אתמול ירה דיין את הזרעון האחרון שלו. כמו שהצעתי לו בתוכנית הקודמת, המשדר הפעם התרכז בדבר האחרון שהוא עוד יכול להציע לנו, ומסתתר לו בסבך שיער מקורזל – איבר מינו ואשכיו. באופן אירוני, כמי שגמר את תפקידו, בתוכנית הזאת דיין גם נראה זקן יותר – קמטי ההבעה העמוקים שלו הזכירו לי את קיפר סאתרלנד.

באולפן התארחו כמה מחברותיו לשעבר של דיין. הן תיארו את הזין שלו כ"קטן, דק ומגעיל". דיין הצטרף אליהן בתלונות. אמנם מדי פעם הוא עוד הזמין את שפנפנת הפלייבוי נוגה שחר (אחות של נועה שחר?), שהצטרפה אליו להגשה, ליטול יוזמה ולענג אותו במין אוראלי, אבל כאשר היא הסכימה לעשות זאת תיכף ומיד, כמו גננת הנעתרת לפעוט עקשן – התברר מעבר לכל ספק שדיין אולי עושה הצגות של חרמן, אבל הוא בעצם נהנה להיות הסריס. הוא מוציא את עצמו מן המשחק: הוא לא רוצה להתחרות בגברים ולא רוצה ליהנות מנשים – אלא רק להתחכך ברגליהן, לאונן עליהן כמו פודל מחמד.

אינני יודע איך ייגמר הפיאסקו הטלוויזיוני הזה, לאן הוא יכול עוד להתפתח. בקרוב הצופים יגלו שאין שם דין ואין דיין. יש רק ערווה מקורזלת, שבתוכה לא נח שום דבר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by