בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הזוכה בגמר כוכב נולד 2 – הראל מויאל 
 
 כך היינו. התמונות לקוחות מאתר התוכנית   
 
מערכת מיקסר

נישא על גבי 862,368 קולות, הראל מויאל קטף את המקום הראשון בגמר כוכב נולד 2; במקום השני הראל סקעת עם למעלה מ-800,000 קולות; במקום השלישי – עדי כהן עם 254,926 קולות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הראל מויאל הוא הכוכב הנולד שלכם להערב. מויאל, שסומן כפייבוריט עוד מתחילת התוכנית, קיבל 862,368 קולות וניצח בגמר. במקום השני – ההבטחה הגדולה שעוד תקיים, הראל סקעת, עם למעלה מ-800,00 קולות. במקום השלישי – עדי כהן עם 254,926 קולות.

השופטים – ריקי גל, רוני בראון וצדי צרפתי – נתנו להראל סקעת פור של 10,000 קולות, כשהעניקו לו 40,000 קולות, ורק 30,000 לשני המועמדים האחרים. אולם ככל הנראה התגייסו אלפי בנות עשרה ונתנו קולן ב-SMS כדי לאזן את הצבעת.

הגמר היה מותח במיוחד, ועל אף שסקעת היה הצפוי ביותר לנצח - קונספציה שקרסה כמו קונספציית סשה גרישקוב או קונספציית קו מז'ינו – נתנו שני המתחרים, הראל מויאל ועדי כהן, פייט נאה. עדי כהן נתנה שואו דרמטי במיוחד כהרגלה בביצועה ל"סוף לסיפור" של יהודית רביץ. הראל מויאל הפגין ביצוע מרגש לפרקים של "נר על החלון". הראל סקעת דפק ביצוע קורע לב ל"הנני כאן" של יהורם גאון וכל עין שנותרה יבשה לנוכח הפלא לבטח שייכת לאדם חסר לב.

בתחילת התוכנית נסעו שליחי ההפקה לנציגי הערים שמהם הגיעו המתמודדים. ראש עיריית ההתנחלות מעלה אדומים נשבע בפני קרין מגריזו שיקפוץ למים עם בגדיו במקרה של זכיית מויאל, נציג היישוב, בגמר. ראש עיריית כפר סבא הבטיח לאסף אשתר לשיר לייב בשידור אם בן העיר, הראל סקעת, ייקח את המקום הראשון. לעומת זאת, דובר מועצת עומר, כור מחצבתה של עדי כהן, לא הבטיח כלום. ככה זה במועצה שרוב תושביה אנשי קבע – אין מחויבות לעם.

לקראת הגמר השתררה אווירת סוף הקורס במתחם ניצנים, כשבוגרי גמר העונה הקודמת – שי גבסו, שירי מימון ומסמן העל נינט טייב – עלו לבמה בזו אחר זה ופצחו בשיר. הגדילה לעשות נינט, שנתנה ביצוע מרגש במיוחד ל"אי שם מעבר לקשת", במהלכו חנכה בביצוע משותף את מתחרי הגמר – צמד ההראלים ועדי.

תודה על הכול, היה מכונן. נתראה בעונה הבאה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by