בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בתולי המחץ 
 
 התמונות לקוחות מאתר התנועה, www.silverringthing.com   
 
יוענה גונן

הסרט התיעודי על תנועת "טבעת הכסף", המטיפה לבני נוער אמריקאים להישאר בתולים עד החתונה, הותיר את יוענה גונן חרמנית במיוחד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הודפת כדור הברזל הקובנית אחזה בזרועי הימנית, בעוד ההודפת הרוסיה לופתת בחוזקה את זרועי השמאלית. 'כן, כן, תיכנסו בי' מלמלתי, וכל גופי קודח מתשוקה מטונפת, 'בתקו את בתוליי לקול צחוקם המעוות של שדי הגיהנום' לחשתי בקול ענות חלושה, נכונה להכיל בתוכי את אגרופיהן של שתיים מהמתעמלות החסונות והמדליקות ביותר באולימפיאדת אתונה 2004".
- מתוך "אדונים ומשרתות: יומנה של י' גונן"

לא, לא, לא. כך, כמובן, אסור שייראה איבוד הבתולים שלכם. יש בזה לכלוך, נשים אקטיביות, יחסים ללא נישואין, הודפות כדור ברזל, ומין שאיננו בין גבר מאוהב אחד לאשה מאוהבת אחת. הבתולים, לפי המיתוס, הם עניין טהור ונקי, שאובדנו הוא סמל לאיחוד האלוהי בין בעל לאשה וכל הג'אז הזה. סוגיית הטוהר ושימור הבתולים נכונה גם לגברים, אך נכונה שבעתיים לנשים, שבמובנים רבים המעמד החברתי שלהן עדיין נמדד על פי בתוליהן וטוהרתן, עם או בלי כתמי דם על סדינים צחורים שמונפים לעין כל ביום שאחרי.

במשך שנים ארוכות נשים היוו סחורה שעברה בין האב לבעל, מטבע קשה שאיפשר החלפת נחלות ורכוש, והבטיח מיזוגים כלכליים במקרה הצורך. בתוליהן של הנשים היוו את עטיפת הניילון של המוצר, מבטיחים לקונה כי מדובר בסחורה חדשה ונקיה, ללא פגמים וללא משתמשים קודמים. קריעת עטיפת הניילון של האשה היתה זכותו של בעל הסחורה, בין אם היה זה בעלה שקנה אותה בכסף לשרתו כל חייו, ובין אם היה זה בעל האחוזה שהיה בעליה של האשה מכוח השיטה הפיאודלית וקיבל את זכות הלילה הראשון. התפיסות הישנות נשארו איתנו בדרכים שונות, ועד היום נשים מתחתנות בשמלות לבנות
טהורות, צריכות להפגין איפוק מיני, ובמקומות רבים גם נדרשות לשמור את בתוליהן לגבר לו יינשאו.

האיום הגדול ביותר על הבתולים הוא גיל ההתבגרות. ההורמונים משתוללים, הבשלות הנפשית עדיין בחיתוליה, וערבובים של אלכוהול נחות נחשבים משום מה למעידים על אומץ ובגרות. למרבה המזל, העולם מלא בנוצרים אמריקאיים תמהוניים, שמסתובבים עם תכניות חומש להגנת וביצור בתוליהן של נערות תמימות. למרבה המזל, בעולם יש גם בריטים שנונים שאוהבים לצחוק על אמריקאים באירוניה מעודנת, ושולחים צוותי צילום לתעד את אותם נוצרים בעודם מצילים את מיטב הנוער משחיתות. "אמריקה בתולה", שהוקרן אמש בערוץ 8, היא דוגמה משובחת של ז'אנר זה של "בריטים מביטים בשעשוע מהול בגועל על התרבות האמריקאית".
 
 
"אחרי החתונה הוא נשא אותי בזרועותיו המסוקסות אל עבר סוויטת הכלולות. בעודו משכיב אותי על המיטה, ידעתי שלרגע הזה חיכיתי כל חיי. הבטתי בעיני הפלדה שלו, הסרתי את טבעת הכסף מאצבעי, ואמרתי לו 'שמרתי את עצמי לך, בוא נעשה את זה, בתק את בתוליי'. מקהלת מלאכים זימרה ברקע בעוד הוא חודר אליי מעל סדיני הסאטן הלבנים, ותחת ירכיי נובט כתם אדמדם קטן על הבד הצחור".
- מתוך "האמת מאחורי המסיכה: יומניה הסודיים של י' גונן"

הכירו את הכומר דני פטין, הוגה ויוזם התכנית "טבעת הכסף" (The Silver Ring Thing). התכנית משכנעת בני נוער לענוד טבעת כסף לאצבעותיהם, טבעת שמהווה את מחויבותם להתנזרות מינית ולשמירה על בתוליהם. את הטבעת הם אמורים להסיר רק בלילה שלאחר חתונתם, אז ישיבו את אותה מתנה אלוהית מקודשת שניתנה להם: הבתולים. הצוות הבריטי לא צריך לעבוד קשה מדי כדי להשתעשע על חשבון פטין: תשאירו את המיקרופונים פתוחים, וקבוצה של נוצרים קיצוניים ובני נוער טראשיים יספקו הברקות אידיוטיות בכל רגע נתון.

האמינות של הכומר פטין מעורערת למדי כבר מההתחלה, לאור העובדה שהוא נראה כמו אנס ילדים ומדבר על קץ העולם המתקרב, ולאור העובדה שהוא מוקף באנשים כמו מחברת הספר "מגפה: כיצד יחסי מין של בני נוער הורגים את ילדינו" ובבני נוער נוצריים שמתפללים לישו שישלח מלאכים כדי שישמרו על רפידת הבלמים השחוקה של המשאית שלהם.

פטין אולי תלוש למדי, אבל הוא קיבל 700,000 דולר מן הממשלה האמריקאית למימון תכנית "טבעת הכסף", ועוד פי שניים מכך בתרומות. הנשיא בוש תומך נלהב בנוצרים מסוגו של פטין, ובשנה שעברה העניק לארגונים הקוראים להתנזרות 120 מיליון דולר. פאקינג 120 מיליון דולר כדי לשכנע אנשים לא להזדיין באמצעות ג'יבריש נוצרי על טוהר ומוסר, וכדי להסביר להם שמין זה עסק מלוכלך ומגעיל.

בתור ניגוד לחבורת הטבעת, מזכיר הסרט את "הורות מתוכננת", ארגון שקיים מאז 1916 ומלמד מין בטוח לילדי חטיבת הביניים והתיכון. הארגון הזה איננו מקבל גרוש מהממשל האמריקאי. הנשים העובדות בו מלמדות בני נוער גם על התנזרות, אבל גם על מחלות מין, מין בטוח, הריון ואוננות. חמושות בבולבולים מפלסטיק הן נעות בין בתי ספר שבהם ילדות נכנסות להריון כבר בגיל 13, ומנסות לפעול אל מול גיחוכי המבוכה של המתבגרים. לשיטתן, החינוך להימנעות לא יעיל במיוחד לאור המציאות בתיכונים בארה"ב, והן מעדיפות ללמד על מיניות בכלל ולהשאיר את הבחירה בידי התלמידים.

כמובן שאהדתנו המיידית נתונה להן, אבל הבעיה המרכזית היא שהן לא מספיק סקסיות. לעומת התקציב הדל שלהן, הנוצרים מביאים אותה במופע מולטימדיה עתיר אפקטים ומשכנע, מחלקים טבעות לכל דורש ומגובים בפרסומות שמציגות תסריטי אימה פורנוגרפיים על בחורות עם פצעים על השפה שמצצו לשמונה בחורים במסיבה אחת וכל בחור העביר את המחלה הלאה לאשתו (אני רק מצטטת). אפילו הנערים והנערות הנוצרים שהתחייבו לשמור על בתוליהם נקראים "Hardcore Young Virgins", שם שנשמע כמו סרט פורנוגרפי גרמני יותר מכל דבר אחר.

השילוב הזה של איסורים נוצריים, בתולים צעירים, קריינות בריטית ופורנו מרומז לא הותיר לנו הרבה ברירה. אני והבחורה התמימה שהזמנתי לראות איתי את הסרט התחלנו אט אט להרגיש התעוררות באזור החלציים, עד שלא נותר לנו אלא להודות שתכנית "טבעת הכסף" היא אחד הדברים הקינקיים והמדליקים ביותר שראינו לאחרונה, להסיר את טבעות הכסף המדומיינות שלנו, ולהעניק זו לזו את בתולינו על הספה אל מול הטלוויזיה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by