בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הסרט היקר בכל הזמנים 
 
 
מערכת מיקסר

הסרט "מלחמת העולמות" בבימויו של סטיבן שפילברג וכיכובו של טום קרוז, יהיה, כפי הנראה, הסרט היקר ביותר שהופק אי פעם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
על פי גורמים בתעשייה ההוליוודית, תקציב ההפקה של הסרט עשוי להגיע ל-120 מיליון דולר, ובכך לשבור את השיא שקבע הסרט "טיטאניק" שביים ג'יימס קמרון ב-1997. ההימור על טיטאניק הוכיח את עצמו לימים, כשקצר סכום עתק העולה על מיליארד דולר.

בינתיים, שפילברג וטום קרוז, שיאייש את משבצת הכוכב, אווררו את לוח הזמנים שלהם כדי לזרז את העניינים ולהתחיל בהפקת הסרט. הסרט, שיופק באולפני פרמאונט, מתוכנן טנטטיבית לצאת לאקרנים בחג המולד 2005.

"מלחמת העולמות" מבוסס על ספרו של ה.ג. וולס ומגולל סיפור אודות אנושות בחרדה הנשלטת על ידי ישות-על אינטליגנטית מהחלל החיצון. הספר פורסם ב-1898 אולם זכה לתשומת לב רצינית רק ארבעה עשורים לאחר מכן, כשאורסן וולס השתמש בו כבסיס לתסכית הרדיו הנושא את אותו השם.

דיווחים מבשרים שהסרט של שפילברג צפוי להתחרות בגרסה מונפשת מוסיקלית של הסיפור, בניצוחו של המלחין ג'ף וויין. מה שמטריד יותר מיציאת שתי ההפקות במקביל, היא העובדה שווין, כפי הנראה, מחזיק ברוב הזכויות של הרומן של וולס – כולל זכויות שיתופי פעולה מסחריים באירופה וחלק נכבד מדרום אמריקה.

אתמול, הקפיד המלחין לשמור על ארשת קולית: "אלה זמנים מענייינים למלחמת העולמות", אמר ווין, "אין ספק שהפרופיל של הספר, על צורותיו השונות, יהיה נהדר. ממה שאני מבין, ההפקה של קרוז/שפילברג תמוקם בזמננו אנו, סביר להניח שבארה"ב – שלא כמו הגירסה המוסיקלית שלי, הנאמנה למקור".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by