בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הסלבריטאים הירושלמים בפרמיירה ל"מדורת השבט" 
 
 בתמונה: יוסי סידר עם אהוד אולמרט   
 
מערכת מיקסר

עיריית ירושלים התפקדה לבכורה של סרטו החדש של יוסי סידר, העוסק בקשיי משפחה דתית חד הורית, ובחטאיה הראשונים של תנועת ההתנחלות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר הכנסת, חני, וגילה גמליאל ובן זוגה
 יו"ר הכנסת, חני, וגילה גמליאל ובן זוגה   
לשון ההודעה לעיתונות: "לפני שהמוזמנים נכנסו לסרט, שלמה ארצי, שהופיע באותו ערב בבריכת הסולטן הסמוכה לסינמטק, הנעים את זמנם בשיריו. בין המוזמנים: שגריר ארצות הברית בישראל דן קרצר ורעייתו, יו"ר הכנסת רובי ריבלין, השר אהוד אולמרט (שנאלץ לעזוב מיד עם הגעתו...), דויד גרוסמן, חיים גורי שאת שירו "באב אל וואד" שרים כוכבי הסרט (בסרטו הקודם של סידר, "ההסדר" הושר שיר "הרעות" של גורי), ח"כ גילה גמליאל ובן זוגה, פרופ' אבי רביצקי, ח"כ הרב מיכאל מלכיאור, השופט מישאל חשין ורעייתו רות, אמונה אילון, כרמי גילון, עו"ד דן אבי יצחק ועו"ד יעקב נאמן, ניצן חן מערוץ 1, קרן מרציאנו מערוץ 2 ובן זוגה ועוד.
 
 
בתום ההקרנה, הקהל קיבל בתשואות רמות את כוכבי הסרט שהוזמנו לבמה, ביניהם: מיכאלה עשת שהגיעה עם בתה הקטנה לילה, חני פירסטנברג שהגיעה מניו יורק לרגל יציאת הסרט, מאיה מירון, אושרי כהן, עופר סקר, איתי תורג'מן ועוד. אולם מי שזכתה למחיאות הכפיים הסוערות ביותר, היתה סבתו של יוסף סידר, שחגגה באותו יום את יום הולדתה ה-90 וזכתה לברכת יום הולדת מרגשת במיוחד מהנכד המוכשר.

"מדורת השבט", שיצא למסכים ב-2 בספטמבר, מספר סיפורה של אלמנה צעירה, אם לשתי בנות, המעונינת להצטרף לגרעין המייסד התנחלות חדשה בשומרון".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by