בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
היזהרו מזייפנים 
 
 קרן גליקמן, ``אני מזייפת מהלב``   
 
שי רווח

הערב יערך גמר "זייפן נולד 2"; פליטות "כוכב נולד" ישפטו. לרגל המאורע, קרן גליקמן, הזייפנית היוצאת, פותחת את הפה, ומספרת הכל על אמנות הזיוף ועל החיים הקשים בתחתית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
היום, בשעה 22:00, ייערך הגמר החגיגי של התוכנית "זייפן נולד" 2, התשובה השפויה ל"כוכב נולד". הגמר, בו יופיעו גם שורטי וביגי, יועבר בשידור חי במסגרת תוכניתו של רן לוי ב-102 FM. לגמר עלו הפעם שישה מועמדים, גרועים במיוחד, והם יתחרו על הפרס הראשון: 102 עגבניות, זוג כרטיסים להופעה של כוכב נולד ביום חמישי, מסאז' מפנק לאור נרות בהילטון ת"א מתנת "סייבקס" ושעור פיתוח קול אצל ורדה זמיר. השופטות בתחרות הן כולן מתמודדות נושרות מכוכב נולד 2: יעל פנדריך, מיקה שדה, חנה גור, שירה חן, חגית נדרי ושירלי לילו. במהלך התחרות, שהתקיימה בשבוע האחרון, התקשרו אל רן מאות זייפנים, 3 מהם עלו לשידור בכל פעם ומדי יום שופטת אחרת מכוכב נולד בחרה את הזמר המחורבן ביותר, שיעלה לגמר.

קרן גליקמן, בת עשרים, חיילת בצבא ההגנה לישראל, היא הזוכה בתחרות היוקרתית הקודמת. וספק רב אם מישהו מהמועמדים יוכל להתמודד עם הרף הנמוך שהיא הציבה בשנה שעברה. לדבריה של קרן, את כישורי הזיוף שלה רכשה דווקא כשלמדה לשיר : "למדתי פיתוח קול במגמת מוזיקה במשך שנה, בתיכון", היא מספרת, "בכל טקסי יום הזיכרון שמו אותי מאחור ונתנו לי לשיר קולות ליווי מינוריים. בסוף העיפו אותי. המורה תמיד הייתה אומרת לנו לשיר מהרחם, גם לבנים היא הייתה אומרת את זה. יכול להיות שהרחם שלי לא מספיק מוזיקלי. אני מאמינה ששרתי יותר טוב לפני שהייתי שם. לפני כן שרתי יותר חלש ויותר מדויק , במקהלה למדתי להוציא את הזיוף שבי ברגש".

ומה לעזעזל גרם לך להשתתף בתוכנית כזו?
"אני מסוג האנשים האלה שמקשיבים לתוכניות לילה ומתקשרים. שמעתי על התחרות ומייד הבנתי שיש לי סיכוי. התקשרתי ושרתי את Sometimes של אלאניס מוריסט. מייד זכיתי ברוב קולות המאזינים והוזמנתי לתוכנית. בתחרות עצמה שרתי את I Will Always Love U של ויטני יוסטון. כשירדתי מהבמה כל שאר המתמודדים מחאו לי כפיים. הם ידעו שאין להם סיכוי מולי. הייתי איומה.

"כולם שם ידעו שהם לא יודעים לשיר, אבל הם התאמצו לעשות קולות ולסלסל. שמעו את זה. אני באמת לא התאמצתי, זייפתי מהלב.

"זה היה גם מבחן אומץ בשבילי, להודות שאני גרועה ולהתגאות בזה"

כיצד השתנו חייך מאז הזכייה?
"צוחקים עלי יותר. אבל החברים והמשפחה מאד גאים בי. יש להם עכשיו חותם שקובע אני אכן זמרת איומה. פעם אם הייתה שרה באוטו בטיול , היו אומרים לי: קרן תני לרדיו לעשות את העבודה. עכשיו הם לא צריכים להתנצל. פשוט אומרים לי לשתוק".

ואת חושבת להוציא דיסק? להופיע עם זה?
"לא, לא. למרות שזה יכול לעבוד. אמא שלי תמיד מספרת שיש מיתוס על דודה שחלמה להיות זמרת אופרה. היא הייתה איומה אבל עשירה, ושכרה לעצמה אולמות כדי להופיע בהם. אנשים היו באים רק כדי לראות שדבר כזה קיים".
 
 
דודה? אז מדובר על משהו משפחתי?
"כן, יכול להיות שזה משהו בגנים, כולם אצלנו שרים רע. את צריכה לשמוע קידוש במשפחה שלי, כל אחד שר ווריאציה אחרת. חבר שלי לשעבר היה מחפש תרוצים כדי לא לבוא אלי בימי שישי, בגלל שהוא ידע שהוא יצחק".

את לא חושבת שיש איזשהו ייקום מקביל שבו את הזמרת הטובה ביותר? שהכל עניין של נקודת מבט?
"אין מצב, אין שום מצב, אני לא יכולה לחשוב על שום חור שחור בעולם שבו אני שרה טוב.

"תראי, הראל מויאל יש הרבה, יש הרבה אנשים שיודעים לשיר. אבל לא כולם יודעים לזייף כמוני. אני באמת חושבת שאני הכי גרועה, לא יודעת מי יזכה היום בתחרות, אבל אני לא חושבת שמישהו יכול לעבור אותי.

"כוכב נולד הפך להיות סנסציה גדולה, ואני חושבת שהתחרות הזו היא תגובה הולמת, גם האנשים הלא מוכשרים והלא יפים רוצים זמן מסך. מגיע לנו גם".

ומה הלאה?
"אני רוצה ללמוד רפואה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by