בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
היטלר שלא הכרתם 
 
 
מערכת מיקסר

סרט על היטלר בשעותיו האחרונות בבונקר עורר דיון לאומי נוקב הנוגע לשאלה: האם גרמניה מוכנה לראות את הרודן כאדם טראגי ולא כמפלצת?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ברנד איכינגר, המפיק הכי ידוע בגרמניה (שם הוורד) חבר ליואקים פסט, היסטוריון ידוע של המאה ה-20 ומחברן של כמה ביוגרפיות חשובות של היטלר, וביחד יצרו דיוקן קולנועי המנסה לתעד את שעותיו האחרונות של היטלר בבונקר שלו בברלין. את היטלר מגלם השחקן הוותיק ברונו גאנץ.

"הסתכלתי עליו באיפור מלא וצמרמורת אחזה בי", אמר פסט ההיסטוריון על ברונו גאנץ, "אנחנו מראים אותו (את היטלר) כצל החולה של דמותו הקודמת, שיודע שהסוף קרוב". חלק ניכר מהתסריט שאוב מרשומותיה של טרודל יונג המנוחה, מזכירתו האישית האחרונה של היטלר, שפירסמה את זכרונותיה בסוף שנת 2002, ימים ספורים לפני מותה.

הסרט שנקרא Der Untergang - Hitler Und Das Ende Des Dritten Reiches (המפלה – היטלר וסופו של הרייך השלישי), צפוי לצאת אל האקרנים ב-16 בספטמבר. לאחר שהוקרן בפני עיתונאים, חולל הסרט מחלוקות סוערות בתקשורת הגרמנית. בעוד המבקרים חוששים שהסרט ידבר אל לבם של ניאו-נאצים, רואים בו אחרים ניסיון גלוי-לב ומרענן להשלים עם העבר. איכינגר, מצדו, סבור שהגרמנים מספיק מתוחכמים כדי לקרוא בין השורות ולחרוץ בעצמם את דעתם על היטלר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by