בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
העד האחרון 
 
 
מערכת מיקסר

סרט תעודי שמפיק אריק ברנשטיין בברלין, חושף עדות נדירה מפי העד החי האחרון שהיה עם היטלר בשעותיו האחרונות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יעל כץ-בן שלום והמפיק אריק ברנשטיין, כך מדווח אתר אייס, נמצאים בימים אלה בעיצומם של צילומי סרט דוקמנטרי אודות המרכזן ושומר הראש האישי של היטלר, שנחשף לראשונה, בסרט שיקרא "העד האחרון". יעל כץ-בן שלום, אוצרת אמנות ועורכת כתבי עת לאמנות בברלין, בימאית הסרט, עשתה את התחקיר ויצרה את הקשר עם המרכזן הגרמני.

המרכזן הקשיש (בן 87) שעבד לצד היטלר במשך שנתיים, ושמו שמור במשרדי ההפקה לעת עתה, הוא האדם החי היחיד ששהה במחיצתו של היטלר בימיו האחרונים, ולדברי ברנשטיין, הוא עדיין צלול במוחו ובעל זיכרון מרשים. בסוף המלחמה נתפס האיש על ידי אנשי הצלב האדום, נכלא בבית סוהר בברה"מ לשעבר ושוחרר ב- 1956.

הסרט יכלול עדויות של המרכזן על רגעיו האחרונים של הרודן הנאצי, אודות בת זוגו אווה בראון ואודות משפחת גבלס שחלקה עם היטלר את הבונקר. העד, ששימש גם כצלם, מאשר כי אכן היטלר ובראון התאבדו, וחושף תמונות סטילס נדירות של הגווארדיה הנאצית מארכיונו האישי.

העבודה על הסרט החלה לפני כשנה. צילומי הסרט בברלין נמצאים כעת בשלבי סיום. החברה הברלינאית של ברנשטיין 'עלמה הפקות', משתפת פעולה עם ערוץ 8 של חברת נגה תקשורת, ובמקביל מנהל ברנשטיין מגעים עם חברות הפקה אחרות, כדי לבחון אפשרות של קופרודוקציה בינלאומית. מועד הפצתו של ה"עד האחרון" צפוי לראשית 2005.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by