בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קאט פייט  
 
 (צילום: רויטרס)   
 
מערכת מיקסר

מוניקה לווינסקי ורבקה לוס חלקו במה משותפת, ודיברו על השפעת הרומנים המתוקשרים שלהם על חייהן; אחוות ביצ'ז לא הייתה שם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הנשים האחרות, לווינסקי ולוס, השתתפו בדיון על עיתונות בפסטיבל הטלוויזיה של אדינבורו. מהדיון הובהר כי בעוד לוס נהנית מהפירות שקצרה אחרי שמכרה את הרומן שלה עם בקהאם לכל דורש, לווינסקי מתמרת ממצבה העגום.

אמנם מוניקה קיבלה סכום נאה העולה על מיליון דולר מה- BBC ב-1999 כדי לספר הכול על הרומן שלה עם ביל קלינטון, אבל מאז, היא אומרת, היא שקועה עד הצוואר בחובות לגורמים משפטיים. היא סיפרה שהיא דוחה כל הזמן הצעות מגורמי תקשורת לטחון שוב את הרומן המתוקשר שלה, וכרגע מתפרנסת בצניעות מעיצוב תיקי יד.

לווינסקי הודתה שהיא לא ממש בקיאה בפרטי הרומן של לוס ובקהאם ועל אף זאת התנערה מההשוואה ביניהן: "עם כל הכבוד לרבקה, המצב שלי היה שונה. לי היה עסק עם ה-FBI ואיימו לשלוח אותי לכלא. הדמיון מסתכם בכך שמדובר ביחסים עם מישהו שהיה תפוס".

מקס קליפורד, איש יחסי הציבור של רבקה, שהיה נוכח אף הוא בפאנל, נכנס בלווינסקי מכיוון נמוך כששאל: "הכסף עזר לך להתרומם מהברכיים ולהמשיך הלאה?" לווינסקי, עצבנית, לא נשארה חייבת כשהשיבה לו: "ובכן, אני יושבת על כיסא, מקס, אז מה אתה חושב"?

לוס, אגב, מתכננת להפוך לאישיות טלוויזיונית. בסתיו יחלו שידורי תוכנית מציאות חדשה בהשתתפותה "The Farm", בה חבורת סלבז יעבירו את ימיהם בחליבת פרות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by