בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
NO הוליווד 
 
 
מערכת מיקסר

פסטיבל ונציה השנה, בסימן הוליוודיזציה, זכה לגינוי מצד רבים וטובים. חבורת אקטיביסטים יזמה פסטיבל אלטרנטיבי, עם נעמי קליין בתפקיד אורחת הכבוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אל מול פסטיבל ונציה המתמסחר, על עשרות כוכבי הוליווד המציפים אותו, התמקמו להם יותר ממאה אקטיביסטים כדי למחות כנגד מדיניות המונופול ההוליוודית ומחירי הכרטיסים המופקעים.
מתיישבי האנטי- פסטיבל המכונה "global beach" מעבירים את זמנם גם במחאה כנגד מלחמות, נגד הגלובליזציה ובעיקר נגד ההוליוודיזציה והאמריקניזציה המוגזמת של הפסטיבל האירופי הוותיק. בהקרנה של "הטרמינל" של שפילברג, למשל, שפתח את הפסטיבל, הציבו המתנגדים מכונית מחופשת לספינת פירטים בסמוך לשטיח האדום.

כוכבי הוליווד האפנתיים קופצים מדי פעם להתחכך באנשי מצפונם, אבל אורחי הכבוד הגדולים בפסטיבל האלטרנטיבי הם טים רובינס, שהגיע עם סרט על המלחמה בעירק, וסלב האנטי-גלובליזציה נעמי קליין (נו-לוגו) . "לא יכולתי לבוא לכאן רק בשביל תרבות הסלבס המדולדלת" אמרה קליין שסרטה "the take" – דקומנטרי על ארגנטינה – זכה לתשואות הקהל.

האקטיביסטים התנחלו ברצועת חוף עם כמה מבנים נטושים ששימשו פעם את המשטרה. הם הציבו שם אוהלים, מסך קולנוע ענק ומטבח שמוכר פיצה בחמישה יורו, כתגובה לקרואסונים בחמישה יורו שנמכרים בפסטיבל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by