בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'ו בראל: לאילנה 10 שנות ותק מוכח 
 
 
מערכת מיקסר

בעקבות הביקורות הנזעמות על מינויה של אילנה רבינוביץ' למנהלת ערוץ 33 על ידי ג'ו בראל, מנופפת הרשות בגאווה בקורות חייה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ידיעות אחרונות דיווח היום (יום ג') כי יוסף (ג'ו) בראל, מנכ"ל רשות השידור, מינה את אילנה רבינוביץ', העוזרת האישית שלו, לתפקיד מנהלת בפועל של ההפקות, המבצעים והשידורים של ערוץ 33.

רבינוביץ' תכנס לנעליו של גיסה, מאיר בר, שמכהן היום כמנהל מחלקת הספורט של ערוץ 1. המינוי של רבינוביץ' עורר תרעומת בקרב עובדי רשות השידור. "זו שערורייה ממדרגה ראשונה, בראל עושה כברכושו הפרטי ומשבץ מקורבים לתפקידי מפתח", הגיבו העובדים אתמול.

וזו תגובת רשות השידור להתמרמרות עובדי הרשות:

" אילנה רבינוביץ' הינה אחת מתוך אולי חמישה עיתונאים בטלוויזיה אשר יכלו להגיש את מועמדותם לתפקיד ולעמוד בתנאים המחמירים שנקבעו לאחרונה למכרזים ברשות השידור לתפקיד מנהל מדיום, זאת במידה והיה מתאפשר לקיים מכרז לאיוש התפקיד...לאילנה 16 שנות ותק ברשות השידור, מתוכן 10 שנות ותק מוכח בניהול כמנהלת כ"א מינהל וכספים בערוץ 33.

"כמו כן, לאילנה 10 שנות ותק בעריכה ובהפקה של תכניות בעיקר בתחום הבידור כגון "ריח מנטה", "נדודי שירה" ועוד, שהינן תכניות ביוזמתה ופרי יצירתה.אילנה הינה חברת אגודת העיתונאים ובעלת תואר ראשון במינהל עסקים מזה מספר שנים. היא שימשה כעוזרת בכירה למנכ"ל בזמנו של רן גלינקא, ומשמשת כיום כעוזרת בכירה למנכ"ל הנוכחי מיום תחילת כהונתו, זאת בנוסף לתפקידיה המוזכרים לעיל". 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by