בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לורן בקול:"ניקול קידמן היא לא אגדה"  
 
 בקול בפסטיבל ונציה (צילום: רויטרס)   
 
מערכת מיקסר

השחקנית הוותיקה לורן בקול, התרעמה על הכינוי "אגדת קולנוע" שהוצמד לקידמן, שמככבת לצדה בסרטה האחרון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ניקול קידמן ולורן בקול (79), אלמנתו של האמפרי בוגארט הידועה בזכות מבטה המצועף, היו במסיבת עיתונאים כדי לקדם את סרטן החדש השנוי במחלוקת בבימוי של ג'ונתן גלייזר,"Birth".
שאלה אחר שאלה הופנתה לקידמן, וככל שהדקות נקפו, המתח גבר, וניקול, שהרגישה לא נוח עם כל תשומת הלב שהורעפה עליה, הפצירה בעיתונאים: "בבקשה, תשאלו מישהו אחר", והצטנעה, "אני ממש לא מרגישה כמו כוכבת גדולה בהוליווד".

אחת המראיינות, הפנתה אל בקול שאלה, לכאורה לא מזיקה: "אחרי שעבדת לצד אגדת קולנוע נוספת, ניקול קידמן...", היא לא הספיקה לסיים את השאלה ובקול התפרצה לדבריה ואמרה בזעם: "היא לא אגדה, היא רק מתחילה. מה זה אגדה? היא לא יכולה להיות אגדה בגיל שלה, מה שהוא לא יהיה. היא לא יכולה להיות אגדה - היא צריכה להיות מבוגרת יותר".

יש לציין, כי בכל הקריירה שלה, שהחלה לפני 60 שנה, לא זכתה בקול לאחוז בפסלון המוזהב. ניקול לעומת זאת, בקריירה הקצרה שלה, זכתה באוסקר על תפקידה בסרט "השעות".

למרות ההתפרצות האופנסיבית, טענה בקול שלא הייתה לה בעיה לעבוד עם שחקנית צעירה ממנה. "ניקול ואני עבדנו ביחד בדוגוויל", אמרה בקול, "והיינו חברות כשהתחלנו לצלם את הסרט, זה הניח את היסודות לקשר הנפלא שלנו – על המסך ומחוצה לו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by