בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קדחת מדונה נמשכת 
 
 
מערכת מיקסר

כל חברי המרכז לקבלה, כולל גיא ריצ'י, יצאו היום לקיים את טקס תשליך בחוף הים של תל-אביב, ורק מדונה לא באה. אחד ממשתתפי הכנס: "אני יודע שהיא כאן, אבל לא ראיתי אותה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המגה סטארית ובעלה גיא ריצ'י הגיעו אתמול לתל אביב, והם מתאכסנים בסוויטה המלכותית, בקומה ה-24, של מלון דיוויד אינטרקונטיננטל. יחד עם מדונה הגיעו לארץ עוד 2,000 קבליסטים במטרה להשתתף בכנס העולמי של המרכז לקבלה, בהם עוד כמה מחוג הסילון של העשירים והמפורסמים כמו מעצבת העל דונה קארן, ומרלה מייפל, האקסית של המיליארדר דונלד טראמפ. חברי המרכז ישהו בישראל כ-12 ימים ויסיירו בקברי צדיקים. על פי המדווח ב"קול ישראל" צפויה אולי גם בריטני להצטרף אל החבורה בימים הבאים.

הבוקר (שישי) יצאו חברי המרכז לבצע תשליך (שנאמר "ותשליך במצולות ים כל חטאתם") בחוף בים המטונף של תל-אביב. מדונה לא הצטרפה, אבל גיא ריצ'י ומרלה מייפל השליכו. אחד ממשתתפי הכנס אמר הערב לחדשות ערוץ 2: "אני יודע שהיא כאן, אבל לא ראיתי אותה". סנובית.

מדונה הגיע לארץ בטיסה ישירה מליסבון, שם סיימה את סיבוב ההופעות הבינלאומי שלה "The Reinvention Tour".היום היא השתתפה בהרצאה של הרב שלה, איתן ירדני, וגם בטקס שכלל תקיעה בשופר ובתפילה הכוללת ריקודים. גיא ריצ'י, הבעל הנאמן, מצלם סרט על הביקור. כמו כן תצטלם מדונה לסרט של חמש דקות על רקע נופי הארץ, שישמש ככל הנראה כסרט תדמית יחצני לארץ הקודש.

הסטארית בעלת השם הדודתי (אסתר?) אמורה לשאת דברים באירוע של "קרן הרוחניות לילדים"- קרן המפעילה רשת חינוך קבלית, שבה מדונה פעילה ושאליה היא מעבירה את ההכנסות ממכירת ספרי הילדים שלה. באירוע תשיר אחינועם ניני עם אמל מורקוס את השיר "דמיין" של ג'ון לנון, וכולם ממשיכים לקוות כי מדונה תצטרף אליהם לשירה.

מה שמעניין בכל העסק,ראוי לציין, איננו הביקור של מדונה, אלא האובססייה התקשורתית-יהודית סביבה, שמתקיימת סביבה – לא רק בצהובונים, אלא גם, כאמור, במהדורת החדשות המרכזית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by