בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מאבטחיה של מדונה נעצרו לאחר שתקפו צלמים 
 
 
מערכת נענע תרבות

הכי לא "ואהבת לרעך": המאבטחים תקפו צלמים שניסו לתעד את האיקונה מתפננת בטיילת של ת"א. שני צלמים נפצעו באורח קל. המאבטחים נעצרו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תקרית אלימה פרצה הערב (שישי) בין מאבטחיה של הזמרת מדונה לבין צלמי עיתונות שניסו לצלם את הכוכבת הבינלאומית המתארחת בישראל. שני המאבטחים, אזרחי ישראל בשנות השלושים לחייהם, נחקרים בידי המשטרה. שני צלמים נפצעו בתקרית באורח קל, ופונו לקבלת טיפול רפואי.

התקרית החלה כאשר יצאה מדונה ממלון "דייוויד אינטרקונטיננטל" בו היא מתאכסנת בתל אביב. הזמרת ערכה טיול קצר בטיילת שלאחריו הלכה למסעדת "מנטה ריי", שעל חוף הים. בשלב זה ניסו הצלמים לצלם אותה, ואילו המאבטחים ניסו להסתיר להם וכלל הנראה אף הטיחו לעברם איומים שונים. לאחר מכן שבה מדונה למלון והצלמים ניסו לצלמה בתחומי החניון. אז תקפו המאבטחים שניים מהצלמים והיכו אותם נמרצות.
 
 
מדונה ובעלה גיא ריצ'י הגיעו אתמול לתל אביב, והם מתאכסנים בסוויטה המלכותית, בקומה ה-24, של המלון. יחד עימם הגיעו לארץ עוד 2,000 קבליסטים במטרה להשתתף בכנס העולמי של המרכז לקבלה, בהם עוד כמה מחוג הסילון של העשירים והמפורסמים כמו מעצבת העל דונה קארן, ומרלה מייפל, האקסית של המיליארדר דונלד טראמפ. חברי המרכז ישהו בישראל כ-12 ימים ויסיירו בקברי צדיקים. הבוקר יצאו חברי המרכז לבצע תשליך בחוף בים של תל-אביב. מדונה לא הצטרפה, אבל גיא ריצ'י ומרלה מייפל דווקא כן.

מדונה הגיע לארץ בטיסה ישירה מליסבון, שם סיימה את סיבוב ההופעות הבינלאומי שלה "The Reinvention Tour".היום היא השתתפה בהרצאה של הרב שלה, איתן ירדני, וגם בטקס שכלל תקיעה בשופר ובתפילה הכוללת ריקודים. גיא ריצ'י, הבעל הנאמן, מצלם סרט על הביקור. כמו כן תצטלם מדונה לסרט של חמש דקות על רקע נופי הארץ, שישמש ככל הנראה כסרט תדמית יחצני לארץ הקודש.

הסטארית בעלת השם הקבלי "אסתר" אמורה לשאת דברים באירוע של "קרן הרוחניות לילדים"- קרן המפעילה רשת חינוך קבלית, שבה מדונה פעילה ושאליה היא מעבירה את ההכנסות ממכירת ספרי הילדים שלה. באירוע תשיר אחינועם ניני עם אמל מורקוס את השיר "דמיין" של ג'ון לנון, וכולם ממשיכים לקוות כי מדונה תצטרף אליהם לשירה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by