בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הסופרנוס קטפה את האמי 
 
 
מערכת מיקסר

בשעה טובה, זכתה סדרת המאפיה המבריקה בפרס האמי; שרה ג'סיקה פרקר זכתה גם היא לראשונה בפרס השחקנית הקומית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סוף סוף זכתה "הסופרנוס", דרמת הגנגסטרים המשובחת של HBO להוקרה שהיא ראויה לה, כשקטפה אתמול (יום א') לראשונה מאז תחילת שידורה את פרס האמי על סדרת הדרמה הטובה ביותר.

אחרי ארבעה שנות תבוסה, "הסופרנוס" הביסה את הטוענת לכתר היוצאת, הדרמה הפוליטית של NBC, "הבית הלבן".

יוצר הסדרה, דיויד צ'ייס, הביע הקלה אחרי הניצחון. "זה קשה לדבר על זה. עבדנו קשה מאוד על הסדרה, ונהיינו טובים יותר במה שאנחנו עושים, וזה טוב שסוף סוף יש שכר בצד המאמץ" אמר צ'ייס, וגילה שבשנה הבאה תבוא התוכנית לסיומה, אחרי העונה השישית, אחרת, התלוצץ, היא עלולה להתדרדר.

המיני סדרה "מלאכים באמריקה", עיבוד של HBO למחזה זוכה הפוליצר של טוני קושנר אודות מגיפת האיידס, גרף 11 פרסי אמי, ושבר את השיא שקבעה "שורשים" ב-1977, שזכתה ב-9 פרסים.

כמו כן, הוענקו פרסים לשחקני הסדרות הקומיות היוצאות, שרה ג'סיקה פרקר על תפקידה ב"סקס והעיר הגדולה" (HBO) ולקלסי גרמר על תקפידו ב"פרייזר" (NBC). שרה ג'סיקה פרקר, שזכתה לראשונה בפרס האמי, אמרה ש"היה שווה לחכות" ושהיא "מקווה שהפסידה בכבוד בעבר".

הסדרה "משפחה בהפרעה" עטורת השבחים אך דלת הרייטינג של פוקס, הנאבקת על קיומה, הפתיעה כשקטפה את פרס הסדרה הקומית. כמו כן, הפתיע שחקן הקולנוע ג'יימס ספיידר, כשלקח הביתה את פרס שחקן הדרמה על תפקידו בעונה האחרונה של "הפרקליטים" (ABC).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by