בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רק מדונה תביא שלום 
 
 
מערכת מיקסר

הדרמה האמיתית התרחשה בחוץ: בזמן שמדונה נאמה אמש את נאומה חורץ הלבבות, הכינו לה מעריצות השמאל הפגנה בצורת קליפ מחאה. כתבת וידאו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתמול בערב הפך לרגע מלון דיוויד אינטרקונטיננטל למרכז המדינה. בלב האירוע – מדונה/אסתר, הנואמת הראשית של כנס המרכז לרוחניות ילדים של המרכז לקבלה. כוכבת הפופ דיברה בעד שלום, נתינה וקבלה. הנאום היה משעמם, טיפשי ושיטחי לכל הדעות שאינן מצויות בסוד תורת הסוד – ואולי גם בעיני כמה כאלה שכן. מדונה, שכנראה יודעת בעצמה שקבלות איננה הצד החזק ביותר שלה, הצטנעה ואמרה: "באתי לפה רק כסטודנטית". גם הסלבים והרוחנים שבאו וגדשו את האולם ידעו זאת: הם באו לראות את מדונה כוכבת הפופ, אף אחד לא באמת ציפה ממנה לבשורה גדולה, רק למעט זוהר, מהזן החדש/ישן והטוב.

הדרמה האמיתית נרשמה דווקא מחוץ לאולם, בקרב אלה שלא הורשו להיכנס. שני מחנות התגודדו מחוץ לאולם: מצד אחד – המעריצים הכפיתיים, כולל כפילת מדונה אחת, שעבורם רק מבט חטוף מצד הכוכבת הוא עולם ומלואו; ומנגד – קבוצת פעילי שמאל מטעם "קואליציית נשים לשלום" שהשתמשה בקרקס התקשורתי כדי לומר משהו חברתי באמת. מדונה מדברת על אחווה ושלום, אמרו המפגינים, אבל היא מבקרת בבית-לחם מבלי להתייחס למשמעות הפוליטית של האקט. המפגינות שרו גרסאת כיסוי היטולית ופוליטית ל Holiday של מדונה, המעריצים טענו שהקשר בין הדברים הוא קלוש, וכולם קיוו לבלתי אפשרי. אנחנו היינו שם כדי לסקר.

הקליפ לקאבר של Holiday מכניס לעימותים. כתבת וידאו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by