בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פסטיגל 2004: הכניסה למנויי הכבלים אסורה? 
 
 כוכב נולד 3? – רק לנערים עם עיניים כחולות   
 
מערכת מיקסר

האודישנים לילדי הפסטיגל כבר בפתח, והם מיועדים בעיקר לילדי Yes. עם זאת, מוסרים שלטונות הלווין: גם ילדים מסוגים אחרים מוזמנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"חולמים להופיע בפסטיגל? האודישנים בפתח, רק ילדי yes מוזמנים להגשים את החלום", כך נכתב בגאווה בראש הודעה לעיתונות שנחה על שולחנינו. ומה שזכרנו במעורפל כאורע לאומי-עממי המיועד לכל השכונה, הפך בהינף יד למועדון תאגידי אקסקלוסיבי, כמעט מרושע. עשיתם בטעות מנוי לכבלים? אין לכם בכלל טלוויזיה או כסף לשלם על ממיר רב- ערוצי? הילדים שלכם יכולים ללכת לחפש את הגוגואים שלהם, כמה מוכשרים שהם לא יהיו, בפסטיגל הזה הם כבר לא ישתתפו.

"רק ילדי yes יוכלו להגשים את החלום הגדול", חזרו והדגישו מ-Yes, "ולככב לצידם של הראל מויאל, נינט טייב, רן דנקר, הראל סקעת, מאיה בוסקילה, רוני דואני, אגם רודברג, טוביה צפיר, אורנה ומשה דץ, עודד מנשה ושלישיית פרוזאק".

עם זאת, ולמרות כל מה שכתבו בהודעה לעיתונות, מוסרים מ-Yes שאף אחד לא מתכוון לבדוק מי מנוי למה, וגם ילדים ללא טלוויזיה או ללא לווין יוכלו להשתתף באודישנים. ילדי YES פשוט ייזכו לחשיפה גבוהה יותר ופרסומות בנושא.

האודישנים לפסטיגל (שייתקים בחנוכה) ייערכו בחול המועד סוכות, בין התאריכים 3- 5 באוקטובר. מוזמנים אליהם רק ילדים בגילאי 6- 12. הילדים המעונינים להשתתף מתבקשים להביא איתם פלייבק של השיר אותו יבצעו בנוכחות הצוות הבוחן ואישור חתום מההורים אותו ניתן להוריד מאתר האינטרנט של yes.

הילדים אשר יעלו לשלב השני יקבלו על כך הודעה טלפונית. פרטים נוספים על האודישנים ניתן לקבל באתר הבית של yes: www.yes.co.il, או בטלמסר 1212332050
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by