בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מדריך חפירות הוויקנד – חטאים, כפרות וירין שחף 
 
 
טלי לכיש

סוף שבוע קצת דל אבל עם המון כוונה: ירין שחף עושה יומולדת בווקס, מלקות לחוטאים בדאנג'ן, מסיבת חטאים במימד החמישי, וקלוז'ר צנוע של הקוסמיק צ'ארלי בליל שבת

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חמישי

למי שרוצה לחגוג עם המאפר ירין שחף את יום הולדתו, מוזמן להצטרף לחתן השמחה בליין ה- Funtastic של הווקס. די.ג'ייז H ורואי טוכנר יעשו שמייח עם סטים של דיפ וטק האוס לכל ילדי המסיבה, וצוות הווי איפור יערוך תצוגת איפור גוף. בעולם המקביל שנקרא חצר המועדון, יתאחדו פליטי גואה למסיבת הטראנס השבועית תחת שרביטם של DJ Hugeboy – איש הום.מגה, ו-DJ Tube, איש הכמיקל רקו, שיתבלו את האוויר(ה) עם סטים חריפים של טראנס.

מועדון הדאנג'ן יאפשר לכם לעבור הלילה טקס כפרות כהלכתו, תחת הכותרת "מו-אדון הסליחות" – ערב שכולו, איך נאמר, מלקה על חטא. כדי שתוכלו לעמוד במשימה הלא פשוטה יעמידו לרשותכם במועדון תא וידויים בשילוב מלכות אכזריות, שמבטיח לכם מקום בעולם הבא. כדי שתהיו ממש בטוחים, תרנגול הבית ג'ינו, יטהר ויגאל את החוטאים בסשן כפרות. על המוזיקה: טיה בדארק אלקטרו ותומר בסט האוס חדש. יש להגיע בקוד לבוש המתאים, שזה אומר שחור. לפחות.

גם ב-Special נתקפו בשטף זימה וסקס עם הגעתו של יום הסליחות הלאומי, וב-Purim For Ever – ליין הדגל של המועדון, תיערך הלילה הפקה סופר-סקסית, שתכלול מופע סאדו-אירוטי על הבמה. עוד יהיו שם הלילה: תפאורה חגיגית, קלאברים מחופשים, רקדניות סקסיות ומייצגים מיוחדים בהתאם לנושא הערב, וכמובן שתהיה גם מוזיקה בנוסף לכל הגימיקים: די.ג'יי הבית סשה יתפלל בסולו סט של האוס ניו יורקי.

האלצ'רנטיבים מביניכם ישמחו לשמוע שהמסיבה השבועית במועדון המימד החמישי הוקדמה ביום לרגל התענית, והיא תתבסס על שבעת החטאים הנודעים: עצלות, גאווה, זעם, זללנות, זימה, חמדנות וקנאה תחת הטייטל "מסיבת חטאים". מארגני המסיבה מתכוונים להדגים לכם את החטאים לצד כל מיני פעילויות ביזאריות אחרות. גם מוזיקה תהיה שם, כמה מפתיע, והיא תתפרש על 3 רחבות: ברחבת הרוק ידג'ו (אלטרנטיבי, גראנג', מטאל) טל אביב, איי.ביי, יאיר פרי ושחר שפירא; ברחבת הקלאב (אייטיז, גותי, סינת'פופ, אלקטרו) שחר שפירא, אביחי גרינבאום ואורח מיוחד לראשונה בליין – שי איצקוביץ (סיטי הול ועוד); ברחבת הבריטפופ/בריטרוק/להיטים: ליאון רוזנברג, אביתר שפילמן/שפיגלמן/שפיגלזון.

באומן 17 מגישה ההפקה גם היא מסיבה מיוחדת לפני יום כיפור. בעמדה: דיג'ייז סהר Z ויובל זך בדאנס, האוס וטקנו. ברחבה השניה יספקו איתמר שגיא ושוקי להיטי מוסיקה שחורה ודאנס. ב-Psyluna החיפאי, Jeremy ו-Danny K. בעוד ערב של טראנס מטעם Bionics Records. במועדון הפורום הבאר שבעי יתכוננו הלילה גם הם ליום כיפור, בעזרת סט להיטים פריסטיילרי מהמעבדה של די.ג'יי דני.
 

שבת

בקוסמיק צ'ארלי סבורים שהצום ייבש לכם בנוסף למיצי מערכת העיכול, גם את אלו של הסקס, ועל מנת להשיבם לחיים מציעים שם הלילה במסגרת ליין ה-Funk 'N Breakz ערכת הרטבה תלת-פאזית: Mixmonster & Schoolmaster יעבירו אתכם דרך משחק מקדים של Fאנק הזוי ופסיכדלי, לאחריהם השרביט יעבור לידיהם המיומנות של אורי בנקהלטר ובומי (106fm) באלקטרו-Fאנק, ויבוא לסגור את העסקה בדרכו המיוחדת - דן שפיר (88fm). ואז סיגריה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by