בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האוסקר הולך למדורת השבט 
 
 
תרבות נענע

מדורת השבט נבחר לסרט הטוב ביותר לשנת 2004, דנה איבגי ושולי רנד הם השחקנים הטובים ביותר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בטקס שהתקיים הערב קיבל כצפוי "מדורת השבט", שהיה מועמד בכל הקטגוריות, את פרס הסרט הטוב ביותר. בימאי "מדורת השבט", יוסף סידר, קיבל גם את פרס הבימאי הטוב ביותר. הטקס התארך כרגיל והיה גדוש נאומים מאולצים מוקראים היטב. מעבר לזאת, אחד המאפיינים הבולטים של הטקס של 2004 היה מקום הכבוד שזכתה לו החברה הדתית.

לשחקן הטוב ביותר נבחר שולי רנד על "האושפיזין", הוא הודה לשם יתברך ("שלכבודו עשיתי את הסרט"), לרבי נחמן מברסלב ולילדיו הצדיקים. כשעלה יוסף סידר חובש הכיפה, אחרי שולי רנד, לקבל את פרס הבימאי הטוב ביותר, הוא אמר: "ברוך השם... חזון אחרית הימים" וחיפש בקהל את טומי לפיד. אבל אחר כך הוסיף, "אנחנו לא משתלטים על שום דבר".

דנה איבגי הצעירה קיבלה את פרס השחקנית הטובה ביותר, עבור הסרט "אור", ונראתה נרגשת מאד. פרסים נוספים: פרס שחקנית המשנה לחני פירסטנברג, על "מדורת השבט", פרס שחקן המשנה למשה איבגי על "מטאליק בלוז", פרס הסרט התיעודי ל"את שאהבה נפשי" של אילאיל אלכסנדר, פרס התסריט ליוסף סידר על "מדורת השבט", פרס הצילום לאסף סודרי על "עטאש- צימאון" (שאף הקדיש את הפרס לידידתו, טלי פחימה). עברי לידר קיבל את פרס הפסקול, על "ללכת על המים", עינת גלזר זרחין קיבלה את פרס העריכה, עבור "מדורת השבט".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by