בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"אבל, אה..." 
 
 צלם: דרי לוי (יח``צ)   
 
דניאלה זמיר

נכון, הוא מתוק, אך אין דרך אחרת לומר זאת – אסף הראל הוא פשוט מראיין מזעזע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
להומור הנשכני של אסף הראל התוודענו עוד ב-'שוטטות' ו-'מ.ק. 22', סדרות מקוריות ומצחיקות במיוחד בנוף הישראלי. לכן, כשערוץ 10 מבטיח לנו לייט נייט פרוע מבית הראל – אפילו שמדובר בערוץ 10 – אנו נוטים להאמין.

בראיון לביפ, לכבוד צאת 'מ.ק. 22', אמר הראל שהוא איש ללא פרות קדושות. כיוצר 'מק 22' הוא הראה שאין זה מס שפתיים, אך ב'כל לילה' אנו מקבלים גירסה מצונזרת שלו. פחות פרוע ונושך, יותר פוליטקלי קורקט, ובעיקר מאוד, מאוד, מתרגש.

מנחה כה מרוגש לא ראיתי מזמן – ההתרגשות של הראל ניכרת לאורך התכנית כולה, החיוך לא מש משפתיו. זה בעייתי במיוחד כאשר מתלווה אל כל העסק גמגום כרוני ולא מעט "אה..." באמצעי משפט, והכל יחד הרסני עוד יותר כשמדובר במונולוג הפתיחה – היכן שהתיזמון, כידוע, הוא הכל. ניכר שכותבי התוכנית מוכשרים כשדים, אך הרבה בדיחות בעלות פוטנציאל נהרסות בדרך לפאנצ'ליין המגומגם.

ועם זאת, לא הגמגום ולא התיזמון הלקוי הן הבעיות העיקריות בהגשה של הראל. לעזאזל, אין דרך ליפות את המצב: אסף הראל הוא מראיין מזעזע. לפני כמה ימים, למשל, הוא ראיין את איציק זוהר. נכון – לא פשוט להוציא ראיון מסעיר מכדורגלן, אך אפילו זוהר העפיל ברהיטותו אל מעל המראיין המגמגם. השאלה הראשונה של הראל הייתה "מה, אז נגמר עניין הכדורגל?" – משל היה מדובר באיזה פרק פעוט ומשני בחייו של איש המגרש, ולאחר תשובה ארכנית של זוהר, הפציע אסף בשאלה הגאונית הבאה: "ומה, אה... זה מבאס?". לפני יומיים היה שם עידן אלתרמן (אגב, כמה עידן אלתרמן עוד ניתן לסבול?) שבאחד מרגעי השיא של הראיון לגם מן המים ושאל "אז איפה היינו?" – מה שגרר "אה..." נוסף של חמש דקות מצד הראל.

בכלל, כל הופעתו של הראל זועקת "לא עובר מסך". החל מן הקרחת הבוהקת, דרך הטון הלא ממלכתי, הגבות הפרועות – שמעצם גודלן השערורייתי ניחנות בתכונה ממגנטת כלשהי, וכלה בזיק המטורף בעיניים. אך דווקא משום כל אלה, ולמרות כל הסופרלטיווים שהורעפו פה עד כה, אסף הראל הוא כה חינני, עד שהוא יוצר במחי ידו תחושה כיפית ורצון להמשיך לראות, כל כולו מעורר אמפטיה ושעשוע וניכר שהוא נהנה מההגשה עד עמקי נשמתו.

הפינה הכי משעשעת בתוכנית בינתיים היא '60 שניות על'. ב-60 שניות על ערוץ 11 (לכבוד המנכ"ל הפורש) הראל להט כאשר הפציץ בדיחות נוסח, "ערוץ אחד הוא הערוץ היחיד שבו הצופים נאלצים ללכת לדואר בכדי לשלוח sms". אז נכון שזו לא חוכמה גדולה לבעוט בסוס מת – אבל זה לא עושה את זה פחות מצחיק. בכלל, לאורך התוכניות ששודרו בינתיים ניתן לחוש בשיפור קל - העסק מתחיל (רק מתחיל...) לזרום.

עוד לא נשכני ופרוע כפי שהבטיחו לנו ערוץ 10, אך יש לזכור שדרושה השתפשפות בהנחייה. בתכנית ששודרה שלשום הזכיר המנחה לקהל שגם הלייט נייט המיתולוגית של טל ברמן לא הייתה מוצלחת במיוחד בתכנית השישית – ובכך רמז שהטוב עוד לפנינו. אסף הראל הוא יוצר וכותב מוכשר ביותר, והוא כבר הוכיח את זה יותר מפעם בעבר. ומשום שמדובר ביצור כה מקסים, קשה שלא להחזיק לו אצבעות.

'כל לילה' עם אסף הראל משודרת בערוץ 10 בימי ראשון-רביעי, בשעה 22:30
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by