בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'ואי: אני לא הומו 
 
 לה בלנק ועמיתיו לסדרה ``ג`ואי`` (אתר NBC)   
 
תרבות נענע

מקורות מסרו כי מאט לה בלנק שוקל תביעה נגד ה"נשיונל אינקוויירר" ונגד נהגו לשעבר שטוען: סידרתי לו זונות ממין זכר במושב האחורי של הלימוזינה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מאט לה בלנק, כוכב "חברים" וסדרת ההמשך "ג'ואי", מכחיש בזעם דיווח של ה"נשיונל אינקוויירר", לפיו הוא הומוסקסואל. מקורות המקורבים ללה בלנק מסרו כי ייתכן שבקרוב הוא יגיש תביעת פיצויים ענקית נגד העיתון ונגד דמיאן פלמלי, נהגו לשעבר, שהיה המקור לטענות אלה.

האינקוויירר ראיין את הנהג לשעבר, שטוען כי סידר ללה בלנק זונות ממין זכר עימם קיים הכוכב יחסי מין במושב האחורי של הלימוזינה. לטענת האינקוויירר, הנהג עבר בדיקה במכונת אמת בכדי להוכיח את טענותיו.

לה בלנק, נשוי ואב לילדים, טען בתגובה: "מעולם לא ביקשתי שיסדרו לי זונות ממין זכר. זה פשוט לא נכון. אני לא דו-מיני ואני לא הומוסקסואל. מעולם לא קיימתי יחסי מין עם גברים. זה לא חשוב בגללי ובגלל החיים שלי, אלא בגלל משפחתי".

הכוכב טען עוד כי פלמלי לא היה ממש הנהג שלו: "הוא רק הסיע אותי בכמה מקרים, במסגרת שירות לימוזינות, אבל היה לי לא נוח איתו אז הפסקתי להשתמש בו". דוברו של לה בלנק הוסיף וציין כי הסוגייה אינה עניין ההומוסקסואליות, וכי ללה בלנק, כמו לכל סלבריטי נאור, יש המון חברים גאים: "זה פשוט שהוא לא גיי, ושום דבר בסיפור מעולם לא התרחש".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by