בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
וידאו: "ביבי נתניהו הישן והטוב" 
 
 
תרבות נענע

לפניכם מקבץ מעבודות הווידאו שיוצגו בשבועיים הקרובים בסדרת ערבי הווידאו החלוצית 'וידאו בר'

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השבוע ובשבוע הבא ייתקיימו בסלונה שני הערבים האחרונים בסדרת ערבי הווידאו החלוצית 'וידאו בר'. "יותר משש מאות איש הגיעו בשלושת השבועות האחרונים כדי לראות ולשמוע אמנים ישראלים עושים וידאו ארט – אומנות במקום שהוא אינו גלריה או מוזיאון. מקום שאינו קודר ושחור אלא פתוח מרווח וסקסי". אומר יובל אורלי, יוזם הפרוייקט. "מטרת הפרויקט היתה לעודד יוזמה עצמאית של אמנים, חשיפת אנשים לאומנות בתנאים אחרים".

פורנו קלאסי, צרחות של מעריצות מושבעות הם רק חלק מהדימויים והסאונד שעברו ניתוחים פלסטיים, במסגרת עשרה סוגים שונים של טכניקות ומניפולציות עריכה וצילום.

בתאריך ה-13.10, בשעה תשע, בסלונה לאונג' בר, תתקיים התוכנית השלישית של הפרוייקט. הפעם מזמין הפרוייקט אמנים שמאמינים שאיטיות היא זו המכתיבה את הקצב הנכון. לאחר ההקרנה יתקלט האמן רן סלווין, וישתתפו: דורון סולמונס, שי צורים, בועז ארד, נועה רענן, לירון בר עקיבא, הילה נועם, מיכל וגנר, ליאורה חיות, מנחם רוט.

במקבץ שמופיע כאן מופיעים קטעים מהעבודות שיוקרנו בתוכנית הקרובה, והן מאלה שיוקרנו בתוכנית שאחריה – פרק 4. פרק מספר 4 שנקרא "הרבנים המטיפים: דמגוגיה בתפארתה", עוסק בשקרים של הפוליטיקה והדת.

"הדמגוגיה היא הלחם והחמאה של כל המנהיגים והמטיפים לדורותיהם בכל מקום בעולם", מסביר אורלי, "ישראל של 2004 מחפשת מנהיג אמיתי, ומבזבזת זמן על הנהגה שפוחדת להנהיג, פוחדת להחליט, כפי שהנהגה צריכה לעשות. כל שנותר הוא לדבר לדבר ולדבר. פרויקט וידאו בר, לעומת זאת, עוסק בעשייה. בתוכנית הבאה יוצגו: רונלד רייגן כשחקן בהוליווד, סטאלין כמנהיג נערץ, ניקסון הצעיר, ביבי נתניהו הישן והטוב, אריה דרעי לפני הכלא, ערפת בתנוחה מעניינת , מרץ צועקת והרב אמנון יצחק מחייך".

*לצפייה לחץ כאן

*במקבץ הווידאו משולבים קטעים מערוץ 8
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by