בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הגעתי לאורגזמה של 43.8% 
 
 אורגזמה - ב-52% מהמקרים (אילוסטרציה)   
 
יובל אופנהיים

סקר בין לאומי מדרג את ישראל במקום ה-16 בתדירות יחסי המין. וגם: הישראלי/ת מחכה לגיל 17 בשביל הפעם הראשונה, ונהנה מאורגזמה ב-52% מהמקרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ישראל אולי לא נחשבת למעצמת סקס גדולה, אבל הנתונים מראים שהפיגועים והמצב הכלכלי רק מגבירים אצלנו את החרמנות: מסקר בינלאומי שערכה חברת דורקס עולה כי הישראלי/ת הממוצע קיים יחסי מין 111 פעמים במהלך שנת 2004. ישראל ממוקמת בתוצאות הסקר במקום ה-16 בדירוג קיום יחסי מין בממוצע לנפש, הרבה לפני מדינות מתירניות במיוחד, כמו ברזיל, שוודיה וגרמניה.

נתון זה גבוה במיוחד, ביחס למספר יחסי המין הממוצע בעולם, שעומד על 103 פעמים בשנה. 101 בממוצע לגברים, ו-106 לבנות המין השני. במקום הראשון בדירוג נמצאות, כמה מפתיע: צרפת עם 137 פעמים בשנה, ויוון עם 133. אזור הבלקנים ממשיך לככב, כאשר סרביה והונגריה נמצאות במקומות השלישי והרביעי עם 131 פעמים. במקום החמישי ניתן למצוא את מקדוניה עם 129 פעמים בשנה, ובשישי את צ'כיה, בה עומד הממוצע על 125.
 

41% השתמשו באזיקים או בכיסוי עיניים

 
גם ביתר נתוני הסקר מקבלת ישראל במקום מכובד. הישראלי הממוצע היה בן 17.1 בפעם הראשונה שלו – די נמוך ביחס לאיסלנד, בה עומד הגיל הממוצע לאיבוד הבתולין על 15.7 – אבל עדיין נתון שמביא אותנו שוב אל המקום ה-16 המכובד.

מסתבר שהישראלים הם גם סוטים לא קטנים: 41% מהישראלים השתמשו באזיקים או בכיסוי עיניים בזמן קיום יחסי המין. 46% צפו בסרטים פורנוגרפיים עם בן זוגם ו-19% צילמו או הסריטו אותו. 22% הצהירו על שימוש בספנקינג במהלך הסקס, ו-26% מאיתנו מחזיקים בבעלותם ויברטור.

הישראלי מתגאה בקיום יחסי מין עם למעלה מ-11 פרטנרים מיניים, לעומת 10.5 בממוצע העולמי, וליותר מ-15 פרטנרים בברזיל. בדירוג זה ממוקמת ישראל במקום העשירי. אנחנו גם מצהירים בגאווה על משחק מקדים ממושך, שאורך כמעט עשרים דקות – מקום 23 בדירוג. הישראלי נהנה מאורגזמה ב-52% מהמקרים, הרבה יותר מהממוצע העולמי העומד על 35% בלבד. מה שכמעט מזכה אותנו במדליה – מדובר
במקום רביעי.

נתונים נוספים: 41% מהישראלים הודו בקיום יחסי מין בלי קונדום, וללא כל אינפורמציה על ההיסטוריה המינית של הפרטנר שלהם. זאת, למרות 70% שהצהירו כי הם מודאגים לגבי מחלת איידס; הסלבריטי הסקסית שלנו היא אנג'לינה ג'ולי, שזוכה להערצתם של 43% מהישראלים. הרחק מאחוריה מהדסת ג'ניפר לופז עם 10% הערצה בלבד; הישראליות מעדיפות כסמל מין את בראד פיט, שקיבל 33%, ואת ג'וני דפ ודייוויד בקהאם, שזכו ל-16% כל אחד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by