בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נפרדים מעוזי 
 
 עוזי חיטמן בסוכות בבית שאן. תמונות: עידן אזולאי   
 
תרבות נענע

בסוכות הופיע עוזי חיטמן בפסטיבל האסיף של בית שאן, ביום חמישי האחרון הופיע בהרצליה לצידה של דורית ראובני, אלו היו שתי הופעותיו האחרונות. דורית ראובני: "אני לא מאמינה שהוא איננו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"הוא היה צוחק ומצחיק"
 "הוא היה צוחק ומצחיק"   
דורית ראובני אירחה את חיטמן כחלק מהופעתה רק ביום חמישי האחרון (14.10.2004), במועדון הקמלוט שבהרצליה.

"קשה למצוא מה להגיד... אני לא יודעת אם אני בכלל מעכלת. אני לא מאמינה שהוא איננו. אולי פשוט יותר קל לי לחשוב שזה לא קרה והוא עדיין כאן איתנו. רק ביום חמישי הזה עוד היינו יחד על הבמה.

"נפגשנו בלהקה הצבאית. 30 שנה היינו יחד. לאורך כל השנים הללו, חגגנו יחד אירועים משפחתיים, חלקנו שמחות יחד, הוא היה חלק גדול מחיי. זה פשוט לא נתפס, ראיתי אותו שלשום והיום הוא איננו...

"מה שהכי אהבתי אצלו היו הבדיחות, וחוש ההומור הנהדר שהיה לו. הוא דמה לבעלי בזה. שניהם היו מצחיקנים שכאלה. הוא היה צוחק ומצחיק, ומתתי על הצחוק שלו. אבל לפעמים הוא היה מאוד מאוד רציני, הוא היה כל-כך רגיש ולקח כל דבר ללב. בגלל זה הוא היה מלודיסט נפלא. לא רק במנגינותיו, אלה גם במילים. כל אחד יכל להזדהות. אחרי שהוא כתב את "לכל אחד יש", כל כך הרבה אנשים התחתנו לצלילי השיר הזה!
 
"הוא העלה לבמה ילדה וגילה ששמה שלומית"
 "הוא העלה לבמה ילדה וגילה ששמה שלומית"   
"הוא תירגם את הרגישות המיוחדת שלו ליצירה. הוא היה מוזיקאי מחונן, ובעיקר איש משפחה נהדר. אי אפשר להתרגל לזה שהוא איננו. ככה בפתאומיות, בלי שום הכנה נפשית... זה ממש לא נתפס. אני מאמינה שהימים הקשים של ההתמודדות עוד לפנינו."

גולן עזרא היא מתנדב בטלוויזיה הקהילתית של בית שאן. בפסטיבל האסיף של בית שאן, עוזי חיטמן בא להופיע ביום שמוקדש כולו לילדי העיר. עזרא ליווה את חיטמן לאורך כל אותו היום.

"ביקשנו מן היחצנית של חיטמן לצלם את הופעתו בווידאו, אך היא סירבה בתוקף. חיטמן שמע על כך ונחלץ לעזרתנו, הוא דיבר ארוכות עם היחצנית, ולבסוף היא הסכימה שנצלם חלק מן ההופעה.

"הוא נתן הופעה מאוד ארוכה בפני הילדים, דיבר איתם והעלה אותם לבמה. הוא העלה לבמה ילדה וגילה ששמה שלומית, ובדיוק היה סוכות. זה היה כל-כך מצחיק שהוא דיבר איתה המון ועשה לה חידונים מצחיקים.
 
"אני וחברי שאלנו אותו אם בגילו הוא עדיין מתחבר לשירי הילדים שכתב"
 "אני וחברי שאלנו אותו אם בגילו הוא עדיין מתחבר לשירי הילדים שכתב"   
באיזשהו שלב ממלא מקום ראש העיר של בית שאן ניגש אליו ואמר לו בהתרגשות שהוא גדל על הופה היי. אני וחברי שאלנו אותו אם בגילו הוא עדיין מתחבר לשירי הילדים שכתב. הוא ענה שהעולם המוזיקלי שלו נשאר עם הילדים תמיד. הוא מאז ומתמיד הופיע בפני ילדים, זאת היתה האהבה שלו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by