בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שינויים בהרגלי הצפיה 
 
 
תרבות נענע

במסיבת עיתונאים שהתקיימה הבוקר, הודיעו אנשי "הוט" על רכישת טכנולוגיה פורצת דרך בתחום הכבלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כחלק מן המלחמה הברוטלית בין חברות הכבלים על כיסם של הצופים, הכריזו היום אנשי "הוט" במסיבת עיתונאים, על המהפכה הבאה אצלנו בסלון. החברה השקיעה מעל 20 מיליון דולר ברכישת טכנולוגיית כבלים מתקדמת מחו"ל, שתהיה בלעדית ל"הוט". מדובר בשתי מערכות משוכללות שמתעדות להשתלט על הרגלי הצפייה שלנו.

ה- VOD, היא מערכת תוכן על פי שליטה. למעשה, מדובר בספריית וידאו טלוויזיונית הכוללת סרטי קולנוע וטלוויזיה מהארץ ומהעולם, סדרות ישראליות וסדרות מחו"ל, תכניות ומופעי בידור, תכניות ילדים ועוד. החידוש הוא למעשה, שהספרייה תכיל שעות מוקלטות של ערוצים נבחרים, באופן שיאפשר צפייה בתכנים בכל שעה המתאימה לצופה. הדגש של ה-VOD, הוא בהתאמה אישית אופטימלית של התכנים לצופה. באמצעות המערכת החדשה, הצופה למעשה יבנה בעצמו את לוח השידורים של התכנים האהובים עליו, בשעות המתאימות לו. למשל, אם הצופה התיאורטי יחשוק בצפייה בפרק ישן של "סיינפלד" או "חברים", בכל דקה נתונה ביום יוכל להכנס לספרייה, ולבחור את הפרק הנחשק.

ה-PVR, היא מערכת הקלטה אישית, מה שקרוי בארה"ב "טיבו" (הזכור בחיבה מ"סקס והעיר הגדולה", כשמירנדה מתקשה לתכנת את ה"טיבו" שלה). מדובר בממיר דיגיטלי מתקדם המכיל בתוכו דיסק המסוגל להקליט עשרות שעות שידור. אחת האופציות בממיר המתקדם היא אפשרות ההקלטה בשעת הצפייה עצמה, תוך אפשרות לעצור את התכנית ולהחזירה לאחור, או הקלטת מספר תכניות במקביל. נכון לעכשיו, ובניגוד לטיבו האמריקאי, לא ידע המכשיר לזהות את הטעם של בעליו.

ההשקה תחל באמצע נובמבר, תחילה באזור השרון, למספר מוגבל בלבד של צופים ולתקופה ניסיונית. את מחירי המערכות המשוככלות, שיש להניח שיצרבו חור מפוחם בכיסנו, עדיין לא הסכימו לחשוף.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by