בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הלם: בריטני מפסיקה לשיר 
 
 צילום: רויטרס   
 
תרבות נענע

נסיכת הפופ הודיעה ב"מכתב של אמת',' שהעלתה באתר הרשמי שלה, שבכוונתה לקחת הפסקה מהשואוביז, ולחזור לחוות את הדברים הפשוטים


 
 
 
 
 
 
 
 
 
לא בכדי בגדה בה ברכה במהלך צילומי הווידאוקליפ לשירה " Outrageous" ואילצה אותה לבטל את מסע ההופעות המתוכנן, אמרה בריטני, כך שלא תהיה לה ברירה אלא להפסיק ולתת לגוף שלה מנוחה.

בריטני הוסיפה ואמרה שהיא מרגישה שהיא החמיצה יותר מדי "דברים פשוטים", כמו צפייה בסרט "Saved" בכיכובה של מנדי מור ובשידורים החוזרים של "סקס והעיר הגדולה", בגלל לוח הזמנים הצפוף שלה, שגרם לה לעבוד ללא הרף.

"זה מדהים מה יועצים ידחפו אותך לעשות, גם אם המשמעות של זה, זה לקחת בלונדינית צעירה ונאיבית ולשים אותה על השער של כל מגזין", קוננה בריטני במכתב. כעת, היא הייתה רוצה לקחת פסק זמן כדי ליהנות מהחיים.

"עכשיו אני רוצה פשוט להירגע ולתת לכל הבלונדיות האחרות שסובלות מחשיפת יתר על השער של Us Weekly להיות הבידור שלכם. בהצלחה בנות", סיכמה הבריטני.

בריטני אמרה שהפרויקט הבא שלה יהיה להתמקד בלהיות האישה של בעלה הטרי ואם ירצה השם, גם אימא. "אני מתה כבר להקים משפחה משלי", הצהירה.

יצוין רק, כי בפעם הקודמת שהכריזה בריטני על שביתה בת שישה חודשים, אחרי שהסתיים מסע ההופעות שלה ב-2002, היא חזרה לפעילות אחרי שלושה חודשים בלבד, עת חזרה לעבוד על אלבומה "In the Zone".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by