בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הוכרזו המתמודדים ב"מסך הזהב" 
 
 
תרבות נענע

"מסך הזהב-טקס פרסי הטלוויזיה" חוגג עשור בצירוף קטגוריות חדשות. צביקה הדר שוב ינחה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פורסמו שמות התכניות המעומדות בתחרות "מסך הזהב". בקטגוריית "תכנית השנה" יתמודדו שמונה תכניות: ארץ נהדרת, אהבה מעבר לפינה, אסתי המכוערת, השיר שלנו, בין כרכור לסינגפור, כוכב נולד 2, מיכאלה ושבתות וחגים.

"מסך הזהב 2004- טקס פרסי הטלוויזיה של ישראל" יחגוג השנה עשור, עם שלוש קטגוריות חדשות שנתווספו לתחרות: "טלנובלת מקור", "ריאלטי מקור" ו"תכנית שנה". צביקה הדר ינחה (בפעם השלישית) את הטקס אשר ישודר ב-21 בנובמבר מ"היכל הפיס" בפתח-תקווה.

הטלנובלה הישראלית התפתחה לאין ערוך השנה, אחרת לא ניתן להסביר כיצד מתוך 8 תכניות מתמודדות לקטגוריית "תכנית השנה" נכנסו שלוש טלנובלות (וזאת כאשר לא מחשיבים את "השיר שלנו" לטלנובלה).

השנה יצטרפו לתחרות גם לא מעט תכניות חדשות כגון: "איפה אתה חי" (מעניין לראות אם קהל צופיו של טל שומר לו חסד נעורים), "משחק מכור", "כוכב נולד 2" ועוד, לצד וותיקים יותר כגון "שבתות וחגים", "הבורגנים" ו"ערב טוב עם גיא פינס".

זו השנה הראשונה בה קיימות הקטגוריות "שחקן/שחקנית הטוב/ה ביותר בטלנובלת מקור". רק ימים יגידו אם בעתיד נזכה לראות גם קטגוריה לדוגמת "האיש/ה שהכי הצטערנו שהועף מן הוילה?", וכו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by