בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מדריך חפירות הוויקנד - האהבה לא מתה 
 
 ג`יימס אנדרסן ביום שישי במיילווקס   
 
טלי לכיש

מסיבות השבת: יומולדת ללוריין ב-Vox, טראנס ב-Special, ו-Funk N' Break, הליין הכי מגניב בתל-אביב, בקוסמיק צ'ארלי

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חמישי

הלילה בווקס, בסימן "הכל נשאר במשפחה", יארח רזידנט ה-Funtastic Vox – די ג'יי רואי טוכנר את מנהיג חבורת T-Break – אלעד רון, ואת אחיו הצעיר חן טוכנר – בריינדד, שיגיעו לווקס לתת סט קצת שונה מכוס התה הרגילה. השניים יתחילו בהאוס, ואחרי שתתרגלו, יגיעו הברייקס והפתעות נוספות (בפעם האחרונה שאלעד ניגן בווקס, עקב תקלה טכנית נדפק לו קצת הסט, והוא מבטיח פיצוי - כך נאמר). יחד עם היכולות הטכניות הגבוהות של רון (זוכה תחרות הפריסטייל לשנת 2002), והסטים האחרונים שנתן בריינדד - השדון המוכשר, צפוי ערב מקפיץ ביותר.

השבוע מארח האומן 17 את ענק ההאוס הגרמני, די.ג'יי פול ואן דייק. ואן דייק, שכבר זכה במספר תארים במהלך הקריירה שלו, נולד במזרח ברלין, וילדותו עברה עליו בסביבה קומוניסטית למהדרין, מנותקת מן המתרחש בעולם המערבי. עם נפילת החומה ב-1989, כשהוא בן 18, נחשף ואן דייק לסצינת המועדונים שהלכה והתפשטה לה ברחבי העיר שחוברה לה יחדיו, ונשם את הדטרויט טקנו שנשב אז ברחבי הגזרה ההיא. משהו היה חסר לו בז'אנר האמריקאי הקשיח, והוא החליט למצוא אותו בעצמו; ומאז ועד היום הוא עדיין מחפש. מי יודע? אולי הלילה יהיה זה שבו הוא יצעק סוף כל סוף "אאורקה!" במהלך סט האוס פרוגרסיבי שינגן אחרי חימום של הרזידנט - סהר Z. באולם השני יתנגנו להם להיטי מוסיקה שחורה ודאנס מידי די.ג'יי איתמר שגיא.

במועדון הוורטיגו שבקיבוץ רמת דוד הצפוני, ייפתח הלילה מחדש ליין חמישי. לכבוד החזרה לפעילות, הפקה מושקעת וחגיגת שבמרכזה יצרן הלהיטים הפורטוגלי, די.ג'יי רוי דה סילבה, שאחראי בין השאר על הנפקתו של הלהיט העל-זמני “Touch Me” - גרסת ה-2000, (בבוקר, בצהריים ובערב). ברחבת ה-VIP - יספק די.ג'יי רן סט טראנס אנרגטי. ובדרום הרחוק, ב-“Electro Neto” - ליין הדגל של בר ה-Q הבאר שבעי, יתארחו צמד אנשי לייבל הפסיי-טראנס Huda G :Domo Records - ירושלמי בן 26, שכבר תקופה ארוכה מנגן בכל רייב או פסטיבל בעולם (בולגריה, גרמניה, הודו ועוד), ו-Zombi - די.ג'יי מקומי הנחשב לאחת מההבטחות של התקופה הקרובה. הם ינגנו מפרוגרסיב, דרך דיפ ועד טכנו-טראנס.
 

שישי

 
אחרי שבוטל לפני שבועיים בנסיבות טרגיות, ייחל בצהרי היום (טפו, טפו) "מצעד האהבה". תחת הכותרת הסמי-צפויה: "האהבה מנצחת!", תצאנה עשר משאיות מסוג סמיטרלייר שהוסבו למיני-מועדונים מתניידים, מכיכר של"ג (חוף גורדון), ותתגלגלנה באיטיות על ציר טיילת להט בתל אביב, עד לגן צ'ארלס קלור. שם יסתיים המצעד ברייב ענק, בו יופיעו די.ג'יי עופר ניסים (רזידנט ה-FFF) והרכב הטראנס אסטריקס. את משאיות האהבה יאכלסו נציגויות של עשרה מועדונים ולייבלים, ממובילי סצינת חיי הלילה והמוזיקה האלקטרונית בארץ: Dome-Vox, האומן 17, ה-TLV, הפורום, דיג'ייסקול-בומבהקלאט–מוסיקה פלוס, הום מגה ועוד. לצידם יקחו חלק במצעד מיני גופים נותני חסויות, ובעלי אג'נדות תאגידיות אחרים.

בליין ה-Juice ימשיכו את מסיבת האהבה, היישר מן המשאית אל תוך הלילה במועדון ה-So, עם David Parr הבריטי. פאר, אק"א Vuid, הינו די.ג'יי, רמיקסר והבעלים של הלייבל המשובח Stompa Phunk. תשוקתו למוזיקה אלקטרונית התעוררה כשגילה את מקצבי האסיד האוס בתחילת שנות ה-90 - מקצבים שאותם ייקח מאוחר יותר, יכניס בהם גרוב, ובכך ייצור צליל שעד היום מזוהה עימו. לבריטים Vuid מוכר כמי שחתום על ההפקות המטורפות בליין, שנקרא על שם הלייבל, במועדון ה-Buddha Lounge בברייטון. אלינו הוא מגיע כחלק משיתוף פעולה רחב עם Stompa Phunk, שיתוף פעולה אותו התחילה Tula בליין ה-"Fresh Fruit", ועתיד להימשך. כמו כן, המסיבה היא גם יום הולדתו של חנן ענן, בחור ססגוני וקלאבר ותיק, שמעכשיו יחלטר גם כסלקטור. תפתח הרזידנטית טניה ג'י. ניב הדס ממונה על הסגירה.

גם ב-MaleVox הפקה נוצצת לכבוד מצעד האהבה: היישר מהרוקסי בניו יורק, מגיע המפיק והדי.ג'יי James Andersen – רזידנט ליין הגייז הגדול בעולם. אנדרסן, שאחראי לכמה מלהיטי רחבות הנפקנים והמנוני פסטיבלי הגייז בכל העולם, מתכוון לנגן סט של 6 שעות עמוסות טרייבלים, ניו יורק האוס סקסי ולא מתפשר, מתובל בווקאלס מקוריים ובפריקשנים שיבטיים, עם חומרים חדשים שהפיק אשר יושמעו בווקס לראשונה. יחמם את הקהל לקראת המנה העיקרית: הרזידנט DJ Ossie, שיגיש סט של לייט-טק האוס משובץ בפרוגרסיב סקסי ודיפ-טכנו. כמו תמיד, מלכות הדראג המ-א-מ-מות יעשו לכולם טירוף חושים, וחדר החושך יהיה פתוח למשחקי אהבהבים.

ואם חשבתם שבארכי נמסיס ה-FFF של שירזי לא יחזירו ב"הפקת אהבה" משלהם, אז טעיתם כמובן. המסיבה ב-TLV תהיה בסימן מיתולוגיות נצחיות ורומנים גדולים מהחיים, בסגנון "רומיאו ויוליה", שמשון ודלילה ועוד. בנוסף יוקרנו על מסכי הוידאו קטעים מיוחדים ממשאית האהבה של הFFF. ברקע יסתובבו להם דראגיסטית הבית - קיי לונג וחשפני הליין במיצגים מיוחדים. על המוזיקה יופקדו הרזידנטים טל כהן ועופר ניסים עם הפי וניו יורק האוס, ובחדר הירוק יספק די.ג'יי מוטי סעדיה להיטי דאנס שווים מכל הזמנים.

ה-Ays מגיש השבוע את הפקת הפתיחה של העונה הקרה. תפאורה חגיגית, פטריות חימום מיוחדות בחצר והפתעות נוספות. מן העמדה יפקחו די.ג'יי אוסי בפתיחה, די.ג'יי רועי בריזמן בין לבין, ודי.ג'יי יואב ארנון בסגירה פרוגרסיבית. בחצר יתארח לא אחר מאשר אחד מזקניה של צפת - מאור כהן, לסט מהמטבח הפרטי.

אחרי שחקרו את הבלקני, התימני, והערבי, חוזרים בג'ה פן לשורשי הז'אנר האוריינטלי במסיבה נוספת מזן "הסצינה הצוענית לאן?". והפעם נודדים שם למחוזותיה של מדינת העגבניות והשוורים – ספרד. תחת הטייטל "Flamenco Fever", תתקיים פייסטת פלמנקו-גרוב שתשלב את רקיעות הרגליים של רקדני אנסמבל COMPAS, צלילי וירטואוז הגיטרה איל הלר (הגרובטרון) וסט של די.ג'יי דון תומר יוסף. הכל על רקע תפאורה, אווירה ואלכוהול לרוב, שיערבבו לכם את החושים.
 

שבת

שאריות אחרונות של אהבה תפוזרנה על המגיעים לאפטר בליין ה-"Special Edition", במועדון ה-Special, שיקושט בתפאורה רומנטית, רקדניות, רקדנים ועוד. הרזידנט רונן לימון יקבל (באהבה) את פניהם של אסי קוז'אק וטל כהן - רזידנטים ה-FFF, ודיג'ייז רואי טוכנר ומיקו דבני להאוס ועד טקנו.

ב-Vox תיערך היום באופן יוצא דופן מסיבת אחר הצהריים לכבוד יום הולדתה של אחת מותיקות הסצינה - לוריין - אשת הבלונד ללא גיל, והרוח החיה מאחורי לא מעט אפטרים. יבואו להגיד מזל טוב מן העמדה: תמי ביברינג שתארח את ג'יימס בלונד באלקטרו, די ג'יי נוטי מוטי בברייקס עד טקנו, ד"ר שטרקר עם תרופת הטכנו המרירה-מתוקה שהוא רושם ואלעד רון בסט משותף עם די.ג'יי דיפּ'ה בניו סקול ברייקס וברייקביט. בנוסף, צפויה הופעת אורח מיוחדת של מיס "שרי גור" - דראגיסטית הבית של ליין ה"קוקסי בינגו" שתיתן את הגרסה שלה ל"פנטום האופרה" ושאר דרמות. כמיטב מסורת ליין ה"מורנינג מייהם" ומסיבות אחרות שהשותפים לפשע הנ"ל לקחו בהן חלק, יוגשו כיבוד (מישהו הזכיר סושי?) וקוקטיילים לרוב.

ושוב במועדון ה-Special, הלילה תתקיים המסיבה הראשונה בליין מסיבות הטראנס של מוצ"ש
Winter Trance”, שיארח דיג'ייז אורחים מסצינת הטראנס המקומית והעולמית לחפירות קרחניסטיות. הלילה יחממו די.ג'יי אסטריקס והאחים סאב 6 אהרוני מהלייבל 'הומ.מגה', את סיסקו לבית Tsunami. יהיה חם.

לאלו החפצים לקנח את הוויקנד באופן גרובי, המדור מציע שתי אופציות אפשריות: ב-“Funk 'N Breaks” - הליין הכי מגניב שאפשר למצוא בליל מוצ"ש בתל אביב, יארח בקוסמיק צ'ארלי מר דן שפיר את בריינדד (T-Break) ואת Mesh & Maj; וב-Ays מסיבה נוספת בליין מזן "הפקולטה לנפקנות" שייסדה שלוחת הסטודנטים האמריקאית בפקולטה לרפואה באוני' ת"א. בעמדה תמצאו את די.ג'יי סמואל עם מוסיקה שחורה לסוגיה, מה שנקרא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by