בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עונת החורף החדשה של רשת 
 
 משפחת קמיצ`לי   
 
תרבות נענע

רשת הציגה הבוקר את הסדרות החדשות שיעלו עוד מספר שבועות: דרמה שכתב יאיר לפיד, סדרת המשך ל"טירונות", ועוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במסיבת עיתונאים שהתקיימה הבוקר, הציגה "רשת" את תכניות הדרמה החדשות שעליהן שקדה במהלך השנתיים האחרונות, אשר יעלו בפריים טיים של עונת החורף.

עונת החורף החדשה של "רשת" תעלה לשידור במהלך השבועות הקרובים בהשקעה כספית של 65 מיליון ₪. תכניות הדגל הוותיקות של הערוץ לדוגמת תוכניותיהם של יגאל שילון, יאיר לפיד וניסים משעל, יחזרו בעונות חדשות גם כן.

שלושה תכניות דרמה חדשות יעלו בשבועות הקרובים ב"רשת": "חדר מלחמה", "מילואים" ו"משפחת קמיצ'לי".
 
 
"משפחת קמיצ'לי" היא דרמה קומית המבוססת על התכנית האנגלית ומצליחה "הקומרס" (הקומרס היא משפחה שמחזיקה בסלון ביתה אולפן טלוויזיה). משה איבגי יגלם את אב המשפחה, שולה חן היא האם, ישראל קטורזה הבן, ובליהוק לא פחות מביזאר, ירדן בר כוכבא היא הסבתא.
 
"חדר מלחמה" היא סדרת דרמה שנכתבה ע"י יאיר לפיד אודות יחידה מיוחדת שהוקמה במשרד ראש הממשלה. בסדרה משתתפים ליאור אשכנזי, איילת זורר, אלי פיניש ועוד.

"מילואים" היא כמובן סדרת הבת (או האחות הגדולה?) של "טירונות". כנראה סבורים בערוץ שתיים שהציבור צמא לעוד קצת צבא אחרי החדשות. בין המשתתפים: דרור קרן, גולן אזולאי, ונתי רביץ.

בין היתר תתחיל גם עוד עונה של סדרת הסאטירה המוצלחת "משחק מכור" בהנחייתה של עינב גלילי.

"רשת" תשדר גם שלוש סדרות תעודה חדשות. "מציצים פנימה" , סדרת תעודה מפרי עטו של איתמר זוהר, בנו של אורי זוהר. הרב טואר ובנו איתמר יביאו למסך דיון נוקב בנושאים של כפייה דתית, פער דורות והבדלי סגנונות חיים. באחת הסצנות היותר מביכות ששודרו כפרומו לסדרה במסיבת העיתונאים, נראה איתמר זוהר מביט על אביו הרב ואומר "תראה מה נהיה ממך". לא נעים.

"אנטישמיות 2005", היא סדרה בת ארבעה פרקים שתנסה לרדת לשורשי האנטישמיות החדשה כפי שהיא מתגלה בעולם בשנים האחרונות. "יומנים", עוד סדרה דוקומנטארית בת ארבעה פרקים, תעסוק בתופעת העוני בישראל.

יש לשים לב, ש"רשת" אינה מעלה לשידור תכניות בידור חדשות או שעשוענים פופלאריים בימים אלה, אלא סדרות דרמה ודוקומנטארים. כנראה בשל היסטריית המכרז הפושה ברשתות הטלוויזיה בימים אלה, "רשת" החליטה להעלות לשידור יותר תכנים "רציניים" מאי פעם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by