בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גאווה צרפתית: הערוץ הוורוד עלה לאוויר 
 
 
תרבות נענע

הומואים ברחבי צרפת חגגו אתמול את השקת ערוץ הגייז הראשון בממלכתם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתמול, ברחבי צרפת, חגגו את ההשקה של הערוץ ההומואי הראשון במדינתם. תוכן הערוץ יהיה מורכב מסרטי קאלט, מוזיקה, אופנה, טיולים, אופרות סבון, וכו. הערוץ יהיה פרטי ותמורת תשעה יורו לחודש ניתן יהיה לצפות בסרטים, להיכנס לדיונים העוסקים בהומוסקסואליות, וגם לראות סרטי פורנו בשעות הלילה.

"Pink tv", כפי שמכונה הערוץ, עלה על גבי המסך הצרפתי בעיצומן של מחאות פוליטיות מצד ארגוני ההומואים והלסביות כלפי ממשלת צרפת, לליגליזציה של נישואים חד-מיניים.

העיתון הצרפתי "לה פריסיאן" פירסם אמש את הבשורה על ההשקה בעמוד הראשי בכיתוב "הגל ההומוסקסואלי" באותיות מוגדלות על גבי דגל הגאווה. נשיא הערוץ, פסקאל הוזלוט, מסר בראיון ל"לה פריסיאן" שלהערכתו המלומדת ישנם כ-3.5 מיליון הומוסקסואלים בצרפת, שמהווים כ-7% מתוך אוכלוסיית צרפת כולה.

האירגונים לזכויות ההומואים מקווים שהערוץ יתרום למאבק לזכויותיהם, אך מסופקים אם זה אכן יעזור. לדברי אלין פיריו מארגון צרפתי לזכויות ההומוסקסואלים, "הערוץ יכול לתרום בכך שיראה שההומואים הם רק עוד חלק מן האוכלוסיה עם אינטרסים משלה. אם זאת, אין להניח כי הערוץ ישנה בהרבה. בקמפיין שלנו לזכויות הנישואים החד מיניים אנו רוצים להגיע לכמה שיותר חלקים מן האוכלוסיה, כאשר נציג את הקמפיין בתוך הערוץ הוורוד, רק נישאר בגבולות הקהילה שלנו, ולא זו הכוונה". פוליטיקאים רבים מן האופוזיציה הסוציאליסטית בצרפת מבטיחים לפעול למען הנישואים החד מיניים, בעוד שהשמרנים מתנגדים בתואנה שמדובר בפגיעה במוסד מקודש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by