בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כל התחת להיות מודחת 
 
 פרוייקט Y בימים יפים יותר   
 
תרבות נענע

לקראת גמר פרוייקט Y, מספרים המודחים על חוויותיהם בווילה, ובעולם האמיתי. בל: "זה היה הפוש שלי לעולם הזה, אני בטוחה שעוד ישמעו עלי"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ליבי מרחב (תמונות: רונן אקרמן)
 ליבי מרחב (תמונות: רונן אקרמן)   
חמשת המודחים מגלים בימים אלה שקר שם בחוץ. ליבי גילתה שהיא נמוכה מכדי לדגמן, לבל יש חבר חדש שהוא אפילו דוגמן ( לדבריה: גם דוגמן) אבל מה שהיא הכי רוצה זה תכנית משלה בטלוויזיה. תומר מתקין טלוויזיות ורועי איים שהוא ירדוף אחרי אנשי נענע תרבות אם נפרסם את פליטת הפה שלו (לפני שידור התכנית אתמול הוא פלט שאנה הודחה).

ליבי מרחב, רפאל עמר, בל אגם, רועי ברוד ותומר עודד טוענים שחווית הפרוייקט היתה מאוד חיובית ובונה, רובם השתמשו במילות התואר: סבבה, מדהים, מעולה וכו'. חמשת המודחים מסרו כי הם ביחסים מצוינים אחד עם השני ונפגשים לעיתים תכופות.

מי אתם מקווים שינצח בגמר?
ליבי: הילה. ללא ספק.
רפי: אלון הוא הפייבוריט שלי, התקרבנו מאוד בפרוייקט, ואני גם חושב שהוא זה שהכי מיצה את עצמו שם מבחינת הכישרון.
בל: או אלון, או הילה.
תומר עודד: אלון או הילה. אין מצב שרוני תיקח, תראי מה רושמים עליה בפורומים. אף אחד לא אוהב אותה, אבל ההפקה לא תעיף אותה בחיים כי מבחינתם היא המוצר המושלם.
רועי ברוד: הילה. אה, לא לא, בעצם מישל. אחרי שהיא סבלה כל-כך הרבה, לפחות שתזכה באוטו...
 
רועי ברוד
 רועי ברוד   
למה אתם חושבים שהודחתם?
ליבי: אני חושבת שכשהועפתי פשוט הגעתי לשלב שבו כבר לא הייתי מתאימה להפקה. כולם היו זוגות, והעזיבו את רפי שהיה החבר שלי, אז לא היה להם למה להשאיר אותי. כבר לא היה לי מה לספק להפקה. אבל זה בסדר, אני מבינה את המשחק.
רפי: הייתי פחות פרובוקטיבי, יותר רגוע. לא עניין אותם. אחרי גם העזיבו את ליבי שהייתה חברה שלי.
בל: אני לא מתעסקת בשאלה למה הודחתי.
רועי: לא הייתי מספיק, איך להגיד את זה?... צהוב. גם לא נראה לי הגיוני להתאהב בצורה אקראית במישהי שאני מכיר יומיים, אז לא רציתי לפתח שום קשר זוגי (למרות שהיו לי קטעים עם אנה וליבי), וזה בטח הפריע להפקה.
תומר: לא נתנו לי מספיק זמן מסך.

כבר עברתם לתל-אביב להיות קרובים ל"תעשייה" ?
ליבי: אני בשלבי מעבר לתל-אביב בימים אלה...
רפי: עוד שבוע אני עובר מזיכרון לתל-אביב.
בל: ממש עכשיו עברתי מחולון לתל-אביב.
רועי: אני רוצה לגור ליד תל-אביב, בהרצליה או משהו בסגנון הזה. אני אעבור עוד חודש בערך.
תומר: אני תל-אביבי!
 
רפי עמר
 רפי עמר   
בדרך המפותלת לתהילה, מה אתם עושים בימים אלה?
ליבי: נרשמתי עכשיו לסוכנות של עובד מחפוד, והתחלתי ללכת לאודישנים. הייתי עכשיו באודישן לחברת אופנה (משהו של ג'ינסים נראה לי), אבל לא נראה לי שהלך לי משהו. כולן היו שם נורא גבוהות... אני רוצה ללמוד משחק אצל יורם לוינשטיין, הוא מקסים. אני כבר לא אספיק השנה, אז אולי בשנה הבאה. אני ורפי כבר לא ביחד, ולא הייתי מתנגדת לאיזה משהו חדש...
רפי: אני מתחיל בשבוע הבא ללמוד אצל יורם לוינשטיין.
בל: אני מתעסקת עכשיו במשחק ודוגמנות, ואני עדיין חתומה ב"סינרגיה". החלום שלי הוא שתהיה לי תכנית טלוויזיה משלי, משהו כמו "Yבלילה". יקראו לזה "בל בלילה". חוץ מזה יש לי חבר חדש. הוא גם דוגמן, ונפגשנו ביום כיפור.
אבל אני עוד לא יכולה לחשוף מי הוא.
רועי: אני עובד במשרד יחסי ציבור, ואני רוצה לכתוב סרט אנימציה. עכשיו אני כותב ספר ילדים. אני חתום אצל רוברטו, דוגמן את יודעת...
תומר: אני עובד עם בן דוד שלי באולפן, אנחנו עושים מוזיקה. וחזרתי עכשיו להתקין טלוויזיות.
 
 
 
יש משהו שאתם רוצים להגיד על ההפקה?
ליבי: לא כל מה שאתם רואים הוא מדוייק. נקרא לזה כוחה של העריכה...
רפי: חוויה סבבה.
בל: חוויה מדהימה, יצאתי בן אדם אחר, בטוחה בעצמי יותר. זה היה הפוש לי לעולם הזה, אני בטוחה שעוד ישמעו עליי. זו רק ההתחלה.
רועי: אני מחכה לאנה שתתקשר אלי. את יודעת שהיא תודח הלילה, לא? אופס... אל תפרסמי את זה עד התכנית, טוב?... אם תפרסמי את זה אני ארדוף אחריך!
תומר: לא רבתי שם עם אף אחד. היה לי איזה קטע קטן עם קאתי, אבל כל הבנות שם ממש לא עשו לי את זה. לא הטעם שלי. ההפקה היא זו שבעצם מחליטה מי נשאר לפי הזמן מסך שהם מחליטים לתת לו. הם דוחפים לאן שהם רוצים. את יודעת מה זה תקשורת...
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by