בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הפריצקים השתלטו על מסעדה 
 
 חברת הכנסת מלי פולישוק בלוך (צילום: סער יעקב)   
 
תרבות נענע

חברת הכנסת מטעם "שינוי", מלי פולישוק בלוך, החליטה לנהל ישיבת סיעה במסעדה בתל אביב. ישבו שלושים איש, שעתיים, על ארבעה הפוך, בקושי השאירו טיפ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כמה מפתיע, יוסף פריצקי אינו היחיד בשינוי שחושב שמגיע לו הכל. ביום רביעי האחרון, למשל, הזמינה חברת הכנסת מלי פולישוק בלוך (שינוי) מקום לעשרים איש במסעדה קטנה בתל אביב. מנהל המשמרת שלקח את ההזמנה התריע שהמקום בפנים די קטן.

במועד ההזמנה הגיעה הח"כית מלווה בלא פחות מאשר שלושים חברי סיעת "שינוי" רעשנים במיוחד. בעוד ששלושים האנשים התפרשו על פני כל המסעדה, ביקשה הגברת פולישוק בלוך להגביר את האור, ולכבות את המוזיקה.

מנהל המשמרת ניסה להסביר בעדינות שזה בעייתי לכבות את המוזיקה בתוך המסעדה כיוון שזה מכבה את המוזיקה גם לסועדים בחוץ. הגברת התעקשה, כיבו את המוזיקה והגבירו את האור.

לאחר כשעה וחצי, מנהל המשמרת שם לב שעל שולחנם עשרה קנקני מים, ארבעה כוסות הפוך, והחשבון שלהם עומד על 40 ₪. חברת הכנסת מלי פולישוק בלוך החליטה לנהל ישיבת סיעה למהדרין במסעדה.

כאשר מנהל המשמרת החליט שפגה סבלנותו והעיר לעוזרת הח"כית שהדבר שמתרחש הוא חוצפה, ואו שיזמינו או שילכו, השולחן הזמין מספר בודד של מנות ראשונות. כאמור, לשלושים איש. רק לאחר שעתיים וחצי החליטה הסיעה לפזר את הישיבה. לא לפני שהם משאירים פחות מעשרה אחוז טיפ.

מלשכת חברת הכנסת נמסר: "זה לא היה ישיבת סיעה, אלא מפגש של פעילים מ'שינוי'. חוץ מזה, כשהזמנתי לא אמרו לי שיש מינימום של הזמנה. והפרטים לא מדויקים. וחוץ מזה, אין תגובה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by