בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עם זיונים לא הולכים למכולת 

עם זיונים לא הולכים למכולת

 
 
תאנה בלום

פרק שלישי ובו יסופר איך התיישבה היורשת הנהנתנית לערוך רשימה מסודרת של כל הגברים עימם קיימה יחסי מין, ואיך הגיעה למספר תלת ספרתי ופגשה את 24 במפתיע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כיוון שהחיים הם ערפל סמיך ומתעתע ללא סיבה או מסובב, ומכיוון שאין בני האדם אלא ספינות כנגד הזרם שנסחפות ללא הרף אל העבר, החלטתי לערוך רשימה מסודרת של כל הגברים שקיימתי איתם יחסים אינטימיים. לא, לא רשימה, טבלת 'אקסל'. עם חתכי אורך ורוחב, מפתחות חיפוש ופרמטרים, הכל כדי להחלץ מן הכאוס ההולם בנו חזור והלום כסופה בעלי השלכת.
 
 
בשלב הראשון צריך היה להיזכר במספר כזה או אחר של זיונים דלוחים שבימים כתיקונם, עדיף לשכוח אותם, עם אנשים שאת שמם שכחתי. אבל כפי שאני חוזרת ואומרת, לא לחינם שלחו אותי לייל, וכפי שאמר אריסטו - הפילוסופייה היא נשקינו היחיד בפני אי הידיעה שסובבת אותנו, מה שאומר שהטבלה שלי פילוסופית בעיקרה.

כשגמרתי להצליב מידע, לחלק לתקופות ולמקומות בעולם, הגעתי למספר תלת ספרתי. בעמודה שנועדה לכך ציינתי את טיב הקשר ובעמודה אחרת את הנסיבות (מאורגייה באקצ'לסיור בלידו של וונצייה בזמן פסטיבל הסרטים ועד לסובארו בחניון בלוד). אבל העמודה שמבחינתי היא הדובדבן שבקצפת היא עמודת הדירוג. רק כך אפשר להפיק לקחים ולהסיק מסקנות נבונות לגבי העתיד.

כמה דברים הביאו אותי לניו יורק בזמן הכנת הטבלה. הסיבה הרשמית היתה שאני חברה במועצת המנהלים של 'רוק דה ווט' - אירוע המוזיקה שמעודד אמריקאים להצביע בבחירות. הסיבה השנייה, היתה שתום י. מלהקת ר. אמור היה להופיע בארוע המרכזי ב'רוזלין בולרום' ומכיוון שכבר היה לי שולחן עם לו ולורי קיוויתי שאולי הוא ייצטרף.

.
 
 
לקחתי את המקינטוש לקפה החביב עלי ל. ברחוב פרי בוולאג' והתחלתי במלאכת הדירוג הקשה והאמיצה. עד מהרה התברר שרוב המופיעים ברשימה לא היו ראויים להיכלל בדירוג כלשהו. אפשר לראות בהם אירוע שלא קרה, כעץ שנופל בחורש ריק. אז החלטתי לדרג רק את שלושים הראשונים - ממספר אחד שמציין את הזיון הטוב ביותר ועד לשלושים.

מספר אחד היה המובטל הסאדיסט באנגלייה. בגלל הציפורניים הארוכות שלו, בגלל הפירסינג, בגלל שהוא מדבר אלי במבטא ליוורפולי תוך כדי ובעיקר מפני שלעולם לא יהיה לו מספיק כסף כדי להיות איתי. מספר שתיים היה שחקן תיאטרון בריטי שהכרתי לפני שנים על מדרגות הקרוואן שלו בזמן הפסקת צילומי סדרה של הבי.בי.סי. היה לו זקן מלאכותי, צלב וגלימה, כי הוא גילם את הכומר המוודה של המרקיז דה סאד. כמה הולם.

כמעט כל העשירייה הפותחת בטבלה היו בני מזל מאזניים להוציא שניים שהיו מזל דגים, שלושה מביניהם היו ישראלים. ההתלבטות היתה קשה והיו פנים לכאן ולכאן, אבל כשהרמתי ראש להזמין עוד מקיאטו נתקל מבטי במספר 24 שכשל לפתע לתוך הקפה. ישראלי מחדרה שעשה את הונו ממכירת חולצות טי בסוהו ואז והפסיד אותו בקניית מניות של י. הי, חייך לעומתי בדיוק עם אותו מבט מבועת מקוקאין על הבוקר שהביא אותו למקום 24 מלכתחילה, ואני אומרת את זה הן במובן החיובי והן השלילי.

מה המצב? אני רואה שהשמנת קצת, זה טוב אני אוהב קצת טוסיק. אוטומטית, מיותר לציין, עבר ש. למקום ה-31 (שזה אומר, אם לא הבנתם, מחוץ לדירוג). להתראות לך ובהצלחה בממלכת הבלתי ממסופרים, בעולמם של חסרי המקום, בקבר האחים האלמוני של אי הקיום. כפי שאמר פרמנידס, על מה שלא קיים אי אפשר לדבר, וכפי שאמר ויטגנשטיין - את מה שאי לומר אודותיו יש לשתוק, כך שאנו מכוסים מכל כיוון. וכך הסתיימה באקורד מאז'ורי ההתעלות הפילוסופית שנחתה עלי בהכנת הטבלה
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by