בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אביר על גלגלים 
 
 לאה בבגד של נעמה בצלאל, ערן בגרשון ברם ואנסטסיה בירון מינקובסקי   
 
יואב הר עוז

יואב הר עוז חזר נפעם עד עמקי נשמתו מתצוגת האופנה הביזארית "אני נכה וסקסי"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
להיות סקסי, או לא להיות, זו השאלה. אמש במועדון ה- VOX היה ניצחון גדול. חסרי הרגל או היד, נמוכי הקומה, חסרי מאור העיניים והמרותקים לכסא הגלגלים הראו לכל העולם כמה הם יכולים להיות יפים, מעניינים למראה וסקסיים. בזכות ולא בחסד.

רגע לפני חשתי התכווצות, פחדתי שזה יהיה מביך, שזה לא יעבוד - מצעד הפריקים בקלות יכול היה להפוך למצעד האיוולת, ולזה אני לא מוכן. כשנכנסתי למועדון, הרגשתי שנכנסתי למסיבה פרטית, סודית וביזארית. מסיבה של כת של אנשי לילה, שלא יכולים להראות עצמם באור יום. מכל פינה צצו מרותקים לכסא גלגלים, על קביים, פנים שרופות ושלל פרוטזות. הם היו באקסטזה, הכירו אחד את השני. שותפי גורל שתו וקשקשו, חופשיים ממוגבלותם. הלילה נכותם הייתה לא רלוונטית. נכים מכל המינים ומכל הסוגים לצד כאלה, שנראים לכאורה בריאים לחלוטין, התגודדו סביב במת תצוגת אופנה. ההתרגשות הייתה גדולה לפני הקרב הגדול של הערב. מחכים לטקס הגדול שיביא להם זיכוך.

הלילה אני רוצה שיהיו להם השמיים, הלילה מתקנים את הכל; את החולי, את הפגמים, את העולם. כולם רצו לראות ומקרוב, ומי שישב על כסא גלגלים לא יכול היה בקלות להתקרב לבמה. בחורה צעירה המרותקת לכסא נגעה בי קלות, ביקשה בעיניה שאפלס לה את הדרך, גם היא רוצה להיות שותפה, לראות כמה שיותר. גם ככה הכניסה למועדון הייתה כרוכה במכשולים לא מעטים. ניסיתי להזיז כמה אנשים, אפילו לדחוף, אבל לשווא. היא הסתפקה בעמדת תצפית ממנה ראתה פיסה מהבמה בין שני ראשים בריאים.

ואז זה התחיל, חושך באולם ואור בהיר על הבמה. לאחר סרטון קצר על מאחורי הקלעים, המוסיקה החלה להתפמפם ותצוגת האופנה יצאה לדרך. שניים שניים הם עלו לבמה, קודם בעל המוגבלות, שקיבל את כל הבמה, ולאחריו הצטרף הדוגמן המקצועי. הדוגמנים הרגילים והמאותגרים לבשו את הבגדים המעוצבים של מיטב האופנאים הישראלים שנרתמו לערב מיוחד זה; דורין פרנקפורט, טובהל'ס, סיגל דקל, ירון מינקובסקי, דורון אשכנזי, גרשון ברם ועוד.

בכל פעם שדוגמן מאותגר עלה על הבמה, הקהל געש. קהל של אוהדים מושבעים, אפשר לומר אפילו אוהדים שרופים, שלא היו מביישים אף קבוצת כדורגל. וכולם היו יפים; כל הדוגמנים שעלו לבמה, מכל הסוגים, ובמיוחד בעלי המומים. ואני אומר מומים כי הם לא הסתירו דבר, אלא השתמשו בזה כדי להרגיש נוח, כדי להראות שיחד עם זה הם הכי סקסיים שיש, וזה באמת עבד.

כסאות הגלגלים הפכו לרכב אישי משודרג, רכב מלכות שמוביל בקלילות עלמת חן או גברים שריריים ומסוקסים. יד ממתכת המולבשת על גבר חתיך בחליפה שחורה ששיוותה לו מראה מושך של לוחם, רובוקופ שנות האלפיים. בלונדינית יפיפייה וסקסית ללא פרק יד נראתה כמו בובה מחלון ראווה. על הבמה כל אחד מהמדגמנים, רקד, ענטז ועשה פוזות אל המצלמות, לבד או בזוג בלי עכבות, פשוט חגג. הערב הצלחתי להשתכנע שהיופי והסקסיות מקורם בתחושה אישית עם עצמך אל מול העולם. כמה עוצמה יש לדוגמנים המיוחדים האלה, תעוזת נפש, כך שנמשכתי להביט בהם, בכל חלק שחשפו. הבגדים המעוצבים החמיאו, נתנו ללובשים הרבה אופי, ובמיוחד הרבה חופש להרגיש נוח עם גופם - להרגיש נח וחופשי זה סקסי.

הבטתי ימינה אל הצעירה שבכסא הגלגלים - גם היא לפתע נראתה חופשיה וסקסית. חייכה מאוזן לאוזן וברק הציף את עיניה. סוף התצוגה, כולם; הדוגמנים והדוגמניות מכל הסוגים היו על הבמה ומארגני האירוע נשאו ברכות. כל מי שהיה יכול, מחא כפיים בטירוף, השאר הציפו את האולם באושר. מרגש, מרגש מאד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by