בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
U2 והמלחמה בפיראטים 
 
 
תרבות נענע

U2, אמינם, סנופ דוג ועוד אמנים רבים נפגעו מהפצת גירסאות אינטרנט פיראטיות של אלבומיהם שטרם הושקו. חברות התקליטים משיבות מלחמה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בימים אלה, כשבועיים לפני מועד ההשקה המקורי, גירסאות פיראטיות של האלבום החדש "איך לפרק פצצת אטום" של להקת U2 הועלו לאינטרנט. U2 התכוננה להוציא את האלבום ב-22 בנובמבר באירופה, ויום לאחר מכן בארה"ב. דובר הלהקה מסר שהם מודעים לתקרית העותקים הפיראטיים, וכעת לא ברור שמא תאריך השקת האלבום יוקדם.

בחודש האחרון נפגעו גם אמינם וסנופ דוג מעותקים פיראטיים של אלבומם, אשר הועלו לאינטרנט, טרם הושקו. לבסוף, שניהם שיחררו את האלבומים כמה ימים מוקדם יותר מן המתוכנן.

בשנים האחרונות, חברות התקליטים הגדולות משתמשות בשירותיהן של חברות המתמחות בהעתקי אינטרנט פיראטיים בניסיון להאבק בתופעה, אף על פי שרק כעת הם התחילו להודות בכך שהם האחראים להפצות הלקויות ברשת. החברות הללו מציפות את הרשת בשירים החדשים בגירסאות בעלות איכות נמוכה במיוחד הנקראות גרסאות "Spoof", בניסיון לקדם את מכירות האלבומים המקוריים הנמכרים בשוק.

"כל החברות הגדולות מתחילות כשבוע לפני הפצת האלבום, להציף את הרשת בגירסאות 'Spoof', בתקווה שהמאזינים יורידו דווקא אותם ולא את העותקים הפיראטיים בעלי האיכות הגבוהה יחסית. אבל אין מה לעשות, לאורך זמן העותקים הפיראטיים מנצחים. זה כמו חתול ועכבר. סוג של מלחמה קרה", מסר ג'ים גרהאם, דוברה של חברה קליפורנית המתמחה בגירסאות 'Spoof'.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by