בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צחוקים: עונת החורף של "ביפ"  
 
 
תרבות נענע

לייט נייט יומי עם טל ברמן, פיני הגדול ברח מהכלא וחוזר בעונה חדשה, התשובה הקומית לחוק וסדר, עוד באפי ועוד ועוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עונת חורף לא רעה מתקרבת לעלה התאנה הבידורי של הכבלים: פיני הגדול חוזר (לאחר שברח מהכלא) לעונה חדשה שתשודר מדי מוצאי שבת. את התשובה לאסף הראל תיתן "הרצועה" - תוכנית לייט נייט יומית בהנחיית טל ברמן והכלב החרמן שלו, עם עוזי וייל בתפקיד התסריטאי הראשי. "בועות" והתוכנית של בני היל יאיישו את משבצת הנוסטלגיה, שתשודר מדי ערב ב-23:30.

באגף הרכש הטרי תשודר הסדרה "משטרת רינו" ( RENO 911) - על תחנת המשטרה האידיוטית בעולם; ב -7 בדצמבר ישודר פרק האיחוד של סיינפלד אשר יחנוך את "רצועת סיינפלד"; ובימי רביעי חמישי ישודרו "המופע של שאפל" (Chappelle’s Show) ו"נדודי שינה" ( Insomniac ) - שתי תוכניות של סטאנדאפיסטים שקוראים להם דייב.

לגבי שאר העונה נראים העניינים כרגיל: MAD TV, "באפי", "פיוצ'רמה", "מלקולם באמצע", "תרגיע", "סאות'פארק", "תהרוג אותי וזהו" (חדש ב"ביפ") ו"חברים" (עונות 5-8).

אירית אמבר, מנהלת הערוץ: "מיקומו של ביפ בערוץ 4 של HOT מדגיש את העובדה שמדובר בנכס המוביל עם כ-300 אלף מנויים. המטרות העיקריות של העונה החדשה, בה הושקעו כ- 10 מיליון ₪ , הן - לייצר העמקה בקרב קהל היעד הנוכחי שרובו (כ-80%) בגילאי 18-34 וכן - משיכת קהלים חדשים לערוץ, בזכות תכנים אטרקטיביים. אני צופה שבתום שנת 2005 נגדיל את כמות המנויים בשיעור של 15% ונמשיך להיות הערוץ המוביל של הכבלים הדיגיטליים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by