בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עוזי כהן יפיץ את שנינויותיו ברדיו 
 
 
תרבות נענע

החל מהשבוע הקרוב, ישדר עוזי כהן פינה שבועית חדשה ברדיו חיפה. עופר דומינגז, מגיש התכנית: "הוא ידוע בחוש ההומור המפותח שלו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ובפינת ביזאר היום, עוזי כהן, חבר מרכז הליכוד וסגן ראש עיריית רעננה שעלה השבוע לכותרות בעקבות החיקוי הגאוני והקופי משהו של אלי פיניש ב"ארץ נהדרת", מתחיל להגיש פינה שבועית בתוכנית הבוקר- "עקום בבוקר" של רדיו חיפה.

התכנית "עקום בוקר", בהגשתם של נמרוד שיין ועופר דומינגז, משודרת ברדיו חיפה מדי בוקר, ועוסקת בענייני היום דרך דאחקות וצחוקים של המגישים. החל מהשבוע הקרוב, ישדר עוזי כהן פינה שבועית חדשה, בה יספר למאזינים איך הוא מרגיש אחרי שידור ארץ נהדרת מאמש, ויעביר ביקורת על התכנים והביצוע.

בהמשך יוסיף כהן וידבר על ענייני היום כגון: הוראת היועץ המשפטי לממשלה לשרים להתנתק מחברי מרכז, או על דרכו של ביבי נתניהו אל מחוץ לממשלה וחזרה וכו'. לא ברור את מי תחושותיו האישיות של כהן מעניינות, ואדרבא פרשנותו הפוליטית, אך כאשר מדובר בעוזי כהן ניתן להניח שלפחות יהיה מצחיק.

עופר דומינגז, מגיש תוכנית הבוקר מסר: "מה שמיוחד בכהן זה שיש לו תשובה לכל דבר ובמהירות הברק. הוא ידוע בחוש ההומור המפותח שלו ואינו מהסס להתבדח על כולם, ובמיוחד על עצמו." אכן ביזאר.

*הפינה השבועית של עוזי כהן בתוכנית הבוקר "עקום בוקר", תשודר בכל יום שני ברדיו חיפה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by