בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לייזה מינלי מואשמת בהטרדה מינית 
 
 
תרבות נענע

שומר הראש לשעבר של מינלי מאשים אותה בהטרדה מינית, לפיה הכריחה אותו השחקנית לעשות איתה סקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בכתב האישום בן שישה העמודים, טוען שומר הראש, מוחמד סומאיה, כי "ללא הסכמתו", אולץ לקיים עם מינלי יחסי מין. רק אחרי ניסיונות שידול רבים, נכנע ללחצה. כמו כן, טען סומאיה כי יש בידו ראיות ליחסים, אם כי לא פירט מהן. בנוסף לכך, צוין בכתב האישום שלא זא בלבד שהוטרד מינית, הוא גם הוכה על ידי הגברת המקשישה והיה קורבן להתקפי הזעם שלה.

בתצהיר של מינלי נאמר כי היא תגן על עצמה בכל הכוח כנגד ההאשמות שלו וכי "סומאיה גרם לה לעוגמת נפש ולכאב גדולים מאוד", בכך שהפר את חוזה הסודיות שהוא חתום עליו. בתצהיר לא התייחסה לייזה להאשמות החמורות של סומאיה כנגדה.

סומאיה דורש 50 מיליון דולר פיצויים ממינלי על תקיפה מכוונת והכאה", 50 מיליון נוספים על הטרדה מינית ו-89 מילון נוספים על החזרי שכר. הוא טוען כי במשך כל תקופת העסקתו נהגה לייזה להכות ולתקוף אותו שוב ושוב, אך מכיוון שחשש לאבד את עבודתו המכניסה ( 238,000דולר לשנה) , הוא ספג את ההתפרצויות האלימות של מינלי. מינלי בתגובה הגישה כתב אישום נגדי כנגד סומאלי על הפרת חוזה.

כנגד לייזה תלויה תביעה נוספת, על סך 10 מילון דולר, שהגיש בעלה המתנכר, דיויד גסט, שגם הוא, לטענתו, היה קורבן להתקפות הזעם של אשתו השתויה. מינלי הכחישה את האשמותיו והגישה תביעה נגדית, על כך שגזל ממנה במרמה יותר משני מיליון דולרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by