בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"סוני מיוזיק" מתעניינת בלהקה ישראלית אנונימית  
 
 
תרבות נענע

להקת "The unsoundables" קיבלה אישור מ"סוני מיוזיק" להשתמש בזכויות היוצרים של השיר האגדי של לנון, "Give peace a chance"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ייתכן שלהקת "The unsoundables" עדיין לא מוכרת לאוזן הישראלית, אך ב"סוני מיוזיק" כבר שמעו, והתלהבו. הלהקה קיימת מזה ארבע שנים, ומורכבת מחמישה טכנאי סאונד במקצועם אשר מנגנים רוקנ'רול: ליאור מלח (סולן), איתי פרל (שירה וגיטרה), גיל מנדל (גיטרה), גיל מלמוד (באס), ואילן רבי על התופים.

בטקס יום הזיכרון האלטרנטיבי בתיאטרון תמונע לפני כמעט שנתיים, פתחה הלהקה את הערב בביצוע כסאחיסטי לGive peace a chance האגדי של לנון. אבישי מתיה שארגן את הטקס, שמע ואהב את הביצוע של הלהקה ונתן להם לפתוח איתו את הערב. השיר הגיע למשרדי "סוני מיוזיק" שאהבו את הביצוע, והחליטו לתת ללהקה אישור על זכויות היוצרים להשתמש בשיר.

איך השיר הגיע מטקס בתיאטרון תמונע למשרדים של "סוני מיוזיק"?
רבי: "אחרי הטקס, החלטנו להקליט את השיר באולפן. ידענו שבשביל לפרסם אותו באלבום או בכל מקום אחר למעשה, אנחנו חייבים אישור על זכויות היוצרים של לנון. בארץ, אן.אם.סי מתעסקת עם זכויות היוצרים של לנון, כאשר הזכויות הן של "סוני מיוזיק" בחו"ל. עד שאן.אם.סי שלחו את השיר לסוני לקח הרבה זמן, אבל בסוף ממש לא מזמן, השיר הגיע לסוני. יום אחרי שסוני שמעו את השיר, הם כבר חזרו אלינו עם אישור לזכויות היוצרים, דרך דוד פלי, איש הקשר של אן.אם.סי. הבנו שהם ממש התלהבו מהשיר, והם רוצים לשמוע עוד מהחומרים שלנו".

איך אתה מסביר את העובדה שלמרות שסוני מתלהבת ממכם, אחרי ארבע שנות פעילות בארץ אתם עוד לא חתומים אצל אף לייבל ישראלי?
"אין לי הסבר לזה, אבל בארץ מחתימים רק מיינסטרים ג'אנק. מכיוון שאנחנו לא נופלים להגדרה הזאת, אף אחד עוד לא הציע לנו חוזה. חוץ מזה, אני ממש לא בטוח שהיינו חותמים ללייבל ישראלי, הבנתי שהחוזים שהם מציעים ממש לא משהו".

בכדי להאזין לThe unsoundables מבצעים את לנון לחץ כאן.

* ההופעה הבאה של "The unsoundables" תתקיים ביום א', ה-21.11 בשעה 22:30, בתיאטרון תמונע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by